Arat. Firma ogólnobudowlana. Makurat K.

Budownictwo » Brukarstwo
Budownictwo » Budowa dróg
Budownictwo » Budowa obiektów sportowych
Dane teleadresowe:
  • adres:Staniszewo 26
  • miejscowość:83-328 Staniszewo
  • województwo:pomorskie
  • telefon:58 685 59 48
  • telefon:600 321 420
  • www:http://www.arat.info.pl/

Opis firmy

Arat jest firmą ogólnobudowlaną, która konsekwentnie już od 1999 roku świadczy usługi. Specjalizujemy się w budowach solidnych dróg i układaniu kostki brukowej. Każde zlecenie realizujemy zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta. Osobą decyzyjną w naszym przedsiębiorstwie jest Krzysztof Makurat. Można nas znaleźć w Kartuzach, w województwie pomorskim.

Oferta firmy

Od samego początku stawialiśmy na rozwój. Tworzymy zespół doświadczonych inżynierów budownictwa, którzy dopilnowują każdego szczegółu. Angażujemy się w swoją pracę, dlatego efekt końcowy jest dla nas równie ważny co dla zleceniodawcy. W końcu realizujemy naszą wspólną misję. Dzięki nam zbudujecie Państwo dom - od fundamentów po dach.

Wypracowaliśmy nowoczesny procesowy system zarządzania, który oparty jest na najnowszych metodach organizacji i na narzędziach teleinformatycznych, dzięki czemu możliwa jest harmonijna współpraca pomiędzy pracownikami budowy. Bez problemu więc wykonujemy obiekty o rożnych stopniu skomplikowania, zarówno pod względem technicznym, jak i organizacyjnym.

Specjalizujemy się także w przeprowadzaniu robót drogowych. Wykonujemy prace ziemne, między innymi wzmacniamy grunt czy podłoże. Montujemy instalacje elektryczne i gazowe oraz podejmujemy się podbudów z kruszyw i betonu. Odwadniamy i budujemy nawierzchnie z granitu, sjenitu, bazaltu czy asfaltu. Profesjonalnie zagospodarujemy teren i go ogrodzimy.

Kolejnym profilem naszej działalności jest brukarstwo. Zajmujemy się wykopami wraz z wywozem urobku, podbudowami i odwodnieniami liniowymi oraz punktowymi wraz z wpięciem do kanalizacji. Budujemy krawężniki, obrzeża, palisady i nawierzchnie z betonowej oraz kamiennej kostki brukowej. Kostkę kładziemy na terenie całej Polski.

Uzupełnienia naszej oferty stanowi budowa boisk sportowych, takich jak wielofunkcyjne, piłkarskie czy do koszykówki. Stworzymy też korty tenisowe czy to z nawierzchnią ze sztucznej trawy, czy z mączki ceglanej. Naszą specjalnością są podbudowy dynamiczne i betonowe. Świadczymy też usługi transportowe i sprzętowe.

Charakteryzuje nas sprawność realizacji, którą jesteśmy w stanie osiągnąć dzięki dobrej organizacji. Ta z kolei skutkuje terminowością. Zapewniamy elastyczne podejście i solidność. Posiadamy sprzęt wysokiej jakości i używamy najlepszych gatunkowo materiałów. Nasza realizacje są trwałe i estetyczne.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z kompleksowych usług budowlanych naszej firmy.

Słowa kluczowe

roboty drogowe pomorskie, brukarstwo pomorskie, usługi budowlane pomorskie, budowa boisk sportowych, roboty ziemne pomorskie, układanie kostki brukowej pomorskie,