Dach-Went. A. Potempa

Budownictwo » Wentylacja
Dane teleadresowe:
  • adres:ul. Piaskowa 6
  • miejscowość:42-283 Boronów
  • województwo:śląskie
  • telefon:508 087 986
  • www:www.dachwent.com.pl

Opis firmy

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa Dach-Went, prowadzonego przez Andrzeja Potempę. Siedziba firmy mieści się w Boronowie, w powiecie lublinieckim, w województwie śląskim. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, które bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta firmy

Mamy Państwu do zaoferowania bogaty wachlarz usług związanych z montażem i serwisem instalacji wentylacyjnych. Zapewniamy fachową obsługę, profesjonalne doradztwo oraz rzetelne i terminowe wykonanie wszelkich prac. Ponadto gwarantujemy atrakcyjne ceny urządzeń oraz dogodne warunki współpracy.

Zajmujemy się dostawą oraz montażem systemów wentylacyjnych w obiektach:

mieszkalnych
usługowych
handlowych
biurowych
przemysłowych
magazynowych

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty asortyment najwyższej jakości wentylatorów i centrali wentylacyjnych, a także rekuperatorów. Zatrudniamy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy dysponując nowoczesnym sprzętem realizują wszelkie, nawet najbardziej nietypowe, zlecenia. Ponadto zajmujemy się produkcją kanałów i kształtek AI oraz kołowych. Świadczymy również usługi w zakresie produkcji:

przepustnic
tłumików szumu
złączy elastycznych
skrzynek rozprężnych
podstaw oraz cokołów dachowych
czerpni i wyrzutni:
ściennych
dachowych

Uzupełnieniem naszej oferty są kompleksowe usługi dekarskie. Jako specjaliści z branży podejmujemy się wykonania pokryć dachowych. Ponadto zajmujemy się naprawą oraz renowacją dachów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu z nami.

Godziny pracy

08:00 - 16:00

Słowa kluczowe

wentylacja, systemy wentylacyjne slaskie, wentylacja śląskie, dach-went śląskie, firm Dach-went Boronów,