Stacja paliw Granaccy Sp. J.

Przemysł i energetyka » Paliwa
Przemysł i energetyka » Stacje paliw
Motoryzacja i transport » Wulkanizacja
Sport i turystyka » Hostele, pensjonaty, noclegi
Dane teleadresowe:
  • adres:Bargłów Kościelny 17a
  • miejscowość:16-320 Bargłów Kościelny
  • województwo:podlaskie
  • telefon:87 642 40 65
  • telefon:603 736 041
  • www:www.barsalamandra.za.pl

Opis firmy

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej stacji paliw Granaccy, która znajduje się w Bargłowie Kościelnym, w powiecie augustowskim, w województwie podlaskim. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Naszym Klientom oferujemy sprawdzone produkty najwyższej jakości, które są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Oferta firmy

Wszystkich kierowców zachęcamy do zatankowania swojego auta na naszej stacji paliw. Oferujemy wysokiej klasy benzynę, a także olej napędowy, z gwarancją PKN Orlen. Oferujemy również LPG, a także olej opałowy i gaz w butlach. Niewątpliwym atutem naszej działalności są atrakcyjne ceny oraz miła i pomocna obsługa.

Od lat działamy jako przedsiębiorstwo wielobranżowe, poza stacją benzynową prowadzimy motel, restaurację oraz warsztat samochodowy. W naszym motelu oferujemy nocleg w pokojach dla jednej, dwóch bądź trzech osób. Są one przestronne, ładnie urządzone oraz dobrze wyposażone. W pobliżu znajdą Państwo naszą restaurację, gdzie serwujemy smaczne potrawy przygotowywane z zawsze świeżych produktów. Dodatkowo posiadamy salę bankietową, w której organizowane są różne imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, komunie, czy chrzciny. Sala jest przygotowana na przyjęcie 80 osób.

Ponadto prowadzimy warsztat samochodowy, w którym zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie naprawy aut oraz wykonywania prac wulkanizacyjnych. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy wszelkie zlecenia realizują rzetelnie i terminowo.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych stałych Klientów.

Godziny pracy

06:00 - 23:00

Słowa kluczowe

tani nocleg, stacja paliw Orlen, stacja Orlen, mechanika pojazdowa, warsztat samochodowy, naprawy samochodów, mechanik samochodowy, serwis opon, wulkanizacja, bar przy stacji paliw, pokoje do wynajęcia, motel,

Lokalizacja na mapie