Gospodarstwo Rolne. Jarosław Kajszczak

Rolnictwo i leśnictwo » Rośliny, nasiona, cebulki
Dane teleadresowe:
  • adres:Kościelna 83
  • miejscowość:21-580 Wisznice
  • województwo:lubelskie
  • telefon:513 066 969
  • www:kwiatybalkonowe.eu

Oferta firmy

Prowadzimy bogato wyposażoną szkółkę roślin. Posiadamy szeroki wybór krzewów i kwiatów, które świetnie sprawdzą się na terenach zielonych oraz na tarasach czy balkonach.

Dysponujemy kwiatami balkonowymi. W ofercie mamy rośliny w doniczkach. Nasi pracownicy pomogą w doborze np. kwiatów pnących oraz udzielą porad, jak je hodować w domowych warunkach. Mamy sporą wiedzę na temat pielęgnacji oraz korzystania z nawozów. Nasze kwiaty można hodować w specjalnych skrzynkach i doniczkach. Ozdobią każdy balkon i taras.

Przygotowaliśmy bogatą ofertę z zakresu byliny i bratków w wielu odcieniach. Proponujemy także hodowanie chryzantem.

Nasza szkółka dysponuje także drzewami iglastymi. Zaopatrujemy klientów w jodełki koreańskie. Prowadzimy sprzedaż świerków srebrnych pospolitych, które w okresie świątecznym świetnie nadają się jako choinki ozdobne w domach. Ich kolor jest oryginalny.

Oferujemy naszym klientom także artykuły niezbędne do hodowania roślin. Proponujemy zastosowanie ziemi do kwiatów oraz kory.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Mamy sporą wiedzę na temat uprawiania roślin. Z chęcią podzielimy się z nią z naszymi klientami, aby mogli cieszyć się ze swoich ogrodów oraz udekorowanych balkonów roślinnością zieloną.

Nasza szkółka to miejsce, gdzie klienci mogą liczyć na indywidualne podejście. Udzielamy doradztwa oraz pomagamy dobrać odpowiednie drzewka i krzewy.

Hodowane przez nas rośliny są w bardzo dobrym stanie oraz mają świetną kondycję. Gwarantujemy, że dalej będą się rozwijać.

Słowa kluczowe

kwiaty Wisznice, sprzedaż kwiatów balkonowych Wisznice, kwiaty balkonowe Wisznice, sprzedaż kwiatów Wisznice, krzewy Wisznice, sprzedaż krzewów Wisznice, krzewy ozdobne Wisznice,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)