Łza. B. Zawiślan. Usługi pogrzebowe

Usługi dla każdego » Usługi pogrzebowe
Usługi dla każdego » Kwiaciarnie
Dane teleadresowe:
  • adres:ul. Kraszewskiego 70
  • miejscowość:33-380 Krynica-Zdrój
  • województwo:małopolskie
  • telefon:184712025

Opis firmy

Zakład Pogrzebowy Łza funkcjonuje w Krynicy-Zdrój w województwie małopolskim od 1994 roku. Zatrudniamy kompetentny i pełen szacunku zespół pracowniczy, który wszystkie usługi świadczy rzetelnie, profesjonalnie i godnie. Właścicielem firmy jest Beata Zawiślan.

Dodatkowe kontakty:
696 363 316
18 471 20 25

Oferta firmy

Od samego początku naszej działalności specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pogrzebów. Podejmujemy się organizacji ceremonii zarówno świeckich, jak i religijnych. Usługi pogrzebowe świadczymy na zlecenie osób prywatnych, instytucji, a także domów opieki społecznej. Na życzenie klientów załatwiamy wszelkie formalności i oprawę pogrzebu. Każdy pochówek cechuje się wysoką starannością, godnością i należytym szacunkiem do osoby zmarłej.

Oprócz domu pogrzebowego prowadzimy również kwiaciarnie Begonia i Frezja, w których oferujemy wieńce pogrzebowe i inne kompozycje.

Zapraszamy.

Godziny pracy

24 h

Słowa kluczowe

zakład pogrzebowy, usługi pogrzebowe, kwiaciarnia, trumny, wiązanki, oprawa muzyczna pogrzebów, kwiaty na pogrzeb, dostawa kwiatów do domu klienta, dekoracja kościołów na różne uroczystości, usługi kamieniarskie, wiązanki pogrzebowe, przewóz zwłok, kremacja,