Firma Usługowo-Handlowa Janusz Kluziak

Budownictwo » Panele, podłogi
Dom i Ogród » Usługi posadzkarskie
Dane teleadresowe:
  • adres:Władysława Orkana 18/2
  • miejscowość:10-012 Olsztyn
  • województwo:warmińsko-mazurskie
  • telefon:697 843 710
  • www:www.cyklinowanie-olsztyn.pl

Opis firmy

Naszą firmą usługowo-handlową zarządza Janusz Kluziak. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług parkieciarskich. Prowadzimy prężnie rozwijającą się firmę, która swoją siedzibę ma w Olsztynie. Wyposażyliśmy się w bogate zaplecze technologiczne, które w połączeniu z wiedzą doświadczonych pracowników skutkuje realizacją zleceń zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Oferta firmy

Podłoga jest jednym z kluczowych elementów wystroju każdego wnętrza. Po co zakrywać ją dywanem lub wykładziną, kiedy drewno samo w sobie jest wystarczającą dekoracją? Konieczna jest jednak jego odpowiednia pielęgnacja. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku i świadczymy usługi z tym związane. Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana, ponieważ zależy nam na dotarciu do jak najszerszego grona odbiorców.

Zapewniamy kompleksowe podejście. Zaczniemy od wykonania dokładnych pomiarów wilgotności zarówno drewna, jak i powietrza. Zmierzymy także twardość i równość wylewek i profesjonalnie przygotujemy powierzchnię. Specjalizujemy się w układaniu parkietu litego typu finish oraz z desek klejonych lub na legarach. Dzięki dużej wiedzy i umiejętnościom możemy tworzyć efektowne mozaiki. Używamy wysokiej klasy desek, również z drzew egzotycznych.

Zakres świadczonych przez nas usług zamykają prace wykończeniowe, czyli szlifowanie, polerowanie i lakierowanie podłóg drewnianych. Zajmiemy się także montażem listew przypodłogowych. Dodatkowo podejmujemy się renowacji i odnawiania starych parkietów i schodów, między innymi poprzez cyklinowanie bezpyłowe czy szpachlowanie ubytków.

Jesteśmy elastyczni w działaniu i ceny ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Do każdego zlecenia podejdziemy w pełni profesjonalnie i z dbałością o najmniejsze detale. Gwarantujemy fachowe doradztwo - odpowiemy na każde pytanie dotyczące naszej oferty.

Od lat dbamy o to, aby stara podłoga odzyskała swój dawny blask. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do podjęcia współpracy.
Marki i specjalizacje
Posiadamy profesjonalne maszyny bezpyłowe do obróbki podłóg drewnianych wiodących na świecie marek takich jak Festool, Protool, DeWalt czy Numatic.

Słowa kluczowe

usługi parkieciarskie, parkiet, kładzenie parkietów, pomiary wilgotności wylewek, pomiary wilgotności drewna, pomiar twardości wylewek, pomiar równości wylewek, przygotowywanie powierzchni, układanie parkietu, układanie mozaiki, lakierowanie podłóg, obróbka podłóg drewnianych, cyklinowanie podłóg,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)