Querkus s.c. R. Walczyński, P. Geresz

Dom i Ogród » Meble
Budownictwo » Stolarstwo
Dane teleadresowe:
  • adres:Sidorska 102
  • miejscowość:21-500 Biała Podlaska
  • województwo:podlaskie
  • telefon:693 345 328

Opis firmy

Siedziba naszej firmy Querkus znajduje się w Białej Podlaskiej. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2010 roku. Mamy bogate doświadczenie zawodowe, co sprawia, że potrafimy sprostać wszelkim oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Oferta firmy

Zajmujemy się produkcją mebli na indywidualne zamówienie klienta. Produkujemy szafy, garderoby, zabudowy, bary i meble do kuchni oraz biur. Wykonujemy pomiary i projekty mebli.

Działamy na rynku lokalnym i nie tylko. Zatrudniamy doświadczonych pracowników i korzystamy ze specjalistycznych narzędzi, dzięki czemu wszystkie prowadzone przez nas prace są wykonywane szybko i sprawnie. Zadania wykonujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Godziny pracy

08:00 - 16:00

Słowa kluczowe

produkcja mebli Biała Podlaska, kuchnie pod zabudowę Biała Podlaska, kuchnia na wymiar Biała Podlaska, garderoba na wymiar Biała Podlaska, meble biurowe na zamówienie Biała Podlaska, meble biurowe na wymiar Biała Podlaska, meble Biała Podlaska, meble kuchenne na zamówienie Biała Podlaska, garderoba na zamówienie Biała Podlaska, szafa na zamówienie Biała Podlaska, zabudowy wnęk Biała Podlaska, meble pod zabudowę Biała Podlaska, sprzedaż mebli Biała Podlaska, meble kuchenne Biała Podlaska, Querkus Biała Podlaska,

Lokalizacja na mapie