Wacław Stefański Autorska Pracownia Architektury

Dom i Ogród » Architekci i dekoratorzy wnętrz
Dane teleadresowe:
  • adres:Józefitów 1 lok. /17
  • miejscowość:30-039 Kraków
  • województwo:małopolskie
  • telefon:12 633 38 18

Opis firmy

Autorska Pracownia Architektury '91, prowadzona przez Wacława Stefańskiego, znajduje się w Krakowie. Usługi projektowe świadczymy z powodzeniem od 2002 roku. Tworzymy projekty funkcjonalnych i nowoczesnych budynków.

Oferta firmy

W naszym biurze zajmujemy się kompleksowym opracowywaniem projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych związanych z architekturą. Zapewniamy pełną obsługę obejmującą opracowania projektowe od uzyskania decyzji WZiZT, poprzez koncepcje programowo-przestrzenne, aż po nadzór generalny budowy.

Zajmujemy się przygotowywaniem planów zagospodarowania przestrzennego, sprawowaniem nadzoru autorskiego oraz opracowywaniem projektów urbanistycznych.

W ramach architektury mieszkaniowej projektujemy domy jednorodzinne, rezydencje i budynki wielorodzinne. Podejmujemy się także projektowania obiektów użyteczności publicznej oraz obiektów produkcyjnych.

Zapraszamy do kontaktu.

Godziny pracy

08:30 - 16:30

Słowa kluczowe

plany zagospodarowania przestrzennego, architektura mieszkaniowa, usługi architektoniczne, projekty kompleksowo, projekty budowlane, projekty koncepcyjne, nadzory inspektorskie, nadzory autorskie, architekt, biuro projektowe,