Stolarnia Adam. H. Kozłowska

Budownictwo » Stolarstwo
Dane teleadresowe:
  • adres:Chwałowice 98
  • miejscowość:37-455 Radomyśl nad Sanem
  • województwo:podkarpackie
  • telefon:158453713
  • www:www.stolarniaadam.com.pl

Opis firmy

Jesteśmy uznanym producentem stolarki drewnianej. W branży działamy od 1998 roku, współpracując również z zagranicznymi firmami. Prowadzimy stolarnię zlokalizowaną w Chwałowicach, w powiecie stalowowolskim, w województwie podkarpackim.

Oferta firmy

Wybierając okna i drzwi do swojego domu warto postawić na funkcjonalne i estetyczne produkty wykonane z najlepszej jakości surowców. Jako fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w stolarstwie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pełną gamę wysokiej jakości okien i drzwi drewnianych, które dzięki swojemu oryginalnemu wyglądowi będą świetnym dopełnieniem każdego domu.

Od lat zajmujemy się produkcją drzwi zewnętrznych, które powstają z wysokiej klasy drewna klejonego warstwowo, dzięki czemu są nie tylko trwałe, ale także niezawodne. Prowadzimy również produkcję drewnianych drzwi wewnętrznych dostępnych w rozmaitych kolorach i wzorach, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Klientom proponujemy szeroki wybór produkowanych przez nas okien drewnianych. Do ich wykonania stosujemy takie gatunki drewna jak dąb, sosna czy meranti. Wykonujemy okna w każdym rozmiarze i kształcie. Umożliwiamy wybór szyby o konkretnych parametrach. Nasze okna wyróżniają się najwyższą precyzją wykonania i niezwykłą wytrzymałością.

Dzięki bogatemu doświadczeniu podejmujemy się realizacji każdego, nawet najbardziej nietypowego zlecenia. Produkujemy różne rodzaje akcesoriów, w tym listw przypodłogowych czy drewnianych parapetów wewnętrznych. U nas znajdziecie Państwo również duży wybór klamek do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, opasek ozdobnych do drzwi, a także wizjerów, nakładek na zawiasy, wkładek, zawiasów regulowanych i do drzwi bezprzylgowych.

Zapraszamy do składania zamówień na wyjątkową stolarkę z drewna.

Słowa kluczowe

stolarstwo, produkcja drzwi, wizjery, zawiasy do drzwi bezprzylgowych, klamki, wkładki, nakładki na zawiasy, opaski ozdobne do drzwi, producent parapetów drewnianych, listwy przypodłogowe, parapety wewnętrzne drewniane, klamki do drzwi zewnętrznych, okna dębowe, stolarz,