Oktrans Okrent Andrzej

Motoryzacja i transport » Transport
Motoryzacja i transport » Spedycja samochodowa
Dane teleadresowe:
  • adres:Kolejowa 8
  • miejscowość:44-300 Wodzisław Śląski
  • województwo:śląskie
  • telefon:606 394 120

Opis firmy

Siedziba naszej firmy Oktrans prowadzonej przez Andrzeja Okrenta znajduje się w Wodzisławiu Śląskim. Na rynku działamy w oparciu o duże doświadczenie nieprzerwanie od 2000 roku.

Oferta firmy

Głównym aspektem działalności naszej firmy jest świadczenie usług transportowych. Jesteśmy profesjonalnym, rzetelnym i doświadczonym zespołem. Cechujemy się terminowością i sprawnością wykonywanych usług. W naszej firmie transportowej na pierwszym miejscu stawiamy dobro i potrzeby klienta. W naszej pracy dążymy do perfekcji.

Świadczymy usługi w zakresie transportu międzynarodowego i krajowego. Zajmujemy się również świadczeniem usług spedycyjnych. Oferujemy spedycję na najwyższym poziomie, bezpiecznie i terminowo.

Nasz transport zawsze przebiega sprawnie oraz wedle procedur. Organizowane przez nas transporty za granicę są dostosowane do obowiązujących przepisów.Klientom oferujemy również szeroki zakres usług logistycznych i przeładunkowych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Słowa kluczowe

transport, spedycja, Oktrans Okrent Andrzej, uslugi transportowe, usługi spedycyjne, transport krajowy, transport międzynarodowy,

Lokalizacja na mapie