Waldpol PHU. Piotr Waldyra

Budownictwo » Bramy i drzwi garażowe
Dane teleadresowe:

Opis firmy

Siedziba firmy Waldpol znajduje się w Biadaczu, na terenie województwa opolskiego. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu ogrodzeń. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2006 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Właścicielem firmy jest Piotr Waldyra.

Oferta firmy

Głównym przedmiotem działalności firmy Waldpol jest produkcja systemów ogrodzeniowych. Możemy Państwu zaproponować ogrodzenia panelowe i siatkowe, a także bramy wjazdowe oraz przemysłowe. W naszym asortymencie można znaleźć furtki i przęsła. Prowadzimy także sprzedaż płyt betonowych, kojców i automatyki do bram.

Atutem naszego zakładu jest to, że produkujemy ogrodzenia seryjnie, jak i na zamówienia, a więc nasi Klienci mają szeroki wybór.

Mamy bogate doświadczenie, a nasi wykwalifikowani pracownicy służą pomocą i fachowym doradztwem w kwestii wyboru odpowiednich produktów, które spełnią Państwa oczekiwania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Gwarantujemy rzetelność i terminowość.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Słowa kluczowe

Waldpol PHU. Piotr Waldyra, Waldpol PHU. Piotr Waldyra Biadacz, ogrodzenia, bramy, montaż bram, siatki ogrodzeniowe, automatyczne bramy, ogrodzenia Biadacz,