USŁUGI PARKIECIARSKIE GRZEGORZ GRYMUZA

Budownictwo » Parkiet, panele, listwy
Dane teleadresowe:
  • adres:Sosnkowskiego 52/2
  • miejscowość:66-400 Gorzów Wielkopolski
  • województwo:podkarpackie
  • telefon:663 795 258
  • www:parkietygrymuza.pl

Opis firmy

Nazywam się Grzegorz Grymuza i od lat zajmuję się cyklinowaniem i renowacją podłóg. Swoją firmę zdecydowałem się założyć w 2009 roku. Mieści się ona w Gorzowie Wielkopolskim. Jestem profesjonalistą, wszystkie usługi wykonuję na najwyższym poziomie. Zachęcam do zapoznania się z ofertą i zapraszam na moją stronę internetową.

Oferta firmy

W swojej dziedzinie jestem wykwalifikowanym specjalistą. Zakładając działalność postawiłem sobie za cel świadczenie usług na najwyższym poziomie. W mojej pracy procentuje zdobyta wiedza oraz umiejętności praktyczne, a także posiadany sprzęt. Wciąż jednak się uczę i robię wszystko aby moja oferta była jak najbardziej kompleksowa.

Główny profil działalności firmy to wykonywanie prac związanych z montażem i renowacją drewnianych pokryć podłogowych i ściennych. Oferta jest jednak o wiele szersza. Dodatkowo moja propozycja to:

renowacja schodów,
renowacja drzwi i okien,
montaż tarasów,
montaż altan,
montaż wiat i innych konstrukcji ogrodowych.

Jestem, elastyczny i chętnie podejmuję się również innych prac z branży, jeśli takie jest życzenie Klienta. Moja elastyczność to również możliwość dostosowania się do prowadzenia prac w szerokim, lub węższym zakresie, dopasowania terminów pod Klienta oraz możliwość negocjowania kosztów.

Skrupulatne działanie i precyzja wykonywanej pracy to mój znak firmowy. Przez lata wykonałem setki zleceń, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Jestem zawsze dyspozycyjny i od samego początku dbam o właściwy kontakt z Klientem oraz miłą i efektywną współpracę.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty.

Słowa kluczowe

cyklinowanie, konserwacja podłóg, cyklinowanie schodów, cyklinowanie bezpyłowe, renowacja DRZWI drewnianych, przekładanie podłóg drewnianych, przekładanie parkietów, montaż desek podłogowych, cyklinowanie parkietów, cyklinowanie podłóg,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)