Dmtech Spółka Cywilna Dariusz Mathea, Sylwia Zelent. Wynajem maszyn budowlanych

Budownictwo » Maszyny budowlane
Dane teleadresowe:
  • adres:Górki 10
  • miejscowość:83-330 Żukowo
  • województwo:pomorskie
  • telefon:667 223 396
  • www:dmtech.info.pl

Opis firmy

Siedziba firmy Dm Tech znajduje się w Żukowie, w powiecie kartuskim, w województwie pomorskim. Działalność prowadzimy od 2018 roku, lecz nasze doświadczenie branżowe jest znacznie większe. Właściciele firmy to Dariusz Mathea i Sylwia Zelent.

Oferta firmy

Specjalnością firmy Dm Tech jest sprzedaż, wynajem i serwis maszyn budowlanych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i zatrudniamy doświadczonych fachowców, dlatego szybko oraz sprawnie możemy zrealizować każde zlecenie. Zapewniamy fachową obsługę.

W ofercie firmy Dm Tech można znaleźć maszyny, takie jak:
wózek widłowy Linde H20D,
wózek widłowy Linde H25T,
wózek widłowy Linde H30D 351,
wózek widłowy Linde H30T 393,
wózek widłowy Linde H35T,
wózek widłowy Linde H50D,
wózek widłowy Manitou MSI 20 D,
wózek widłowy Manitou MH 25-4T,
wózek widłowy Manitou MSI M26-4,
wózek widłowy Manitou MSI 40.
Dysponujemy zarówno wózkami widłowymi halowymi, jak i wózkami widłowymi terenowymi. Prowadzimy wynajem krótko- i długoterminowy. Można wynająć u nas wózek na 1 dzień, miesiąc czy nawet na rok z możliwością przedłużenia albo skrócenia wynajmu. Zapewniamy szybki, fachowy serwis. W razie potrzeby wymieniamy maszynę na inną o tych samych parametrach technicznych, co pozwoli Państwu na ciągłość pracy.

Dodatkowo oferujemy ładowarki teleskopowe obrotowe i sztywne, które mamy od renomowanych producentów. Istnieje możliwość wynajęcia ładowarki wraz z operatorem albo samego urządzenia. Posiadamy pełen osprzęt do maszyn, w tym:
przystawki do szyb,
bociany,
kosze,
wyciągarki.
Ponadto oferujemy części zamiennego do maszyn budowlanych. Uzupełnienie oferty to komputerowa diagnostyka wózków widłowych Merlo i Linde oraz kalibracja ładowarek Merlo.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Dm Tech.

Słowa kluczowe

Dmtech Spółka Cywilna Dariusz Mathea, Sylwia Zelent. Wynajem maszyn budowlanych, firma budowlana, 667 223 396, Maszyny budowlane Żukowo, Wynajem ładowarek teleskopowych, sprzedaz i wynajem maszyn budowlanych, wozki widlowe Zukowo,