Winpol Krzysztof Winnicki

Żywność i używki » Owoce, warzywa
Dane teleadresowe:
  • adres:120 Pułtuska 16
  • miejscowość:120 Winnica
  • województwo:mazowieckie
  • telefon:601 394 776

Opis firmy

Siedziba firmy Winpol znajduje się w Winnicy, w powiecie pułtuskim, na terenie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się skupem owoców sezonowych i nie tylko. Działalność prowadzimy od 2010 roku. Osobą decyzyjną jest Krzysztof Winnicki.

Oferta firmy

Posiadamy siedmioletnie doświadczenie w branży, jednak nieustannie się rozwijamy. Specjalizujemy się w skupowaniu owoców. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i właścicieli firm oraz gospodarstw.

Prowadzimy:

skup truskawek,
skup agrestu,
skup wiśni,
skup porzeczek,
skup czarnego bzu,
skup aronii,
skup jabłek.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie. Umiejętności potwierdzają przebyte szkolenia i kursy. Dysponujemy odpowiednio wyposażonymi magazynami, w których przechowujemy skupowane owoce.

Skup owoców działa na terenie całego kraju. Dodatkowo jesteśmy w stanie odebrać owoce z plantacji, gospodarstw lub składu. Posiadamy własne pojazdy, dzięki czemu trafimy pod wskazany adres przez klienta.

Podczas skupowania owoców sprawdzamy w jakim są w stanie, czy nie są zepsute i niedojrzałe. Liczy się dla nas najwyższa jakość owoców sezonowych.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia firmy Winpol w Winnicy.

Słowa kluczowe

skup pwoców, porzeczka, truskawki, aronia, odbiór owoców z gospodarstw, owoce świeże, odbiór owoców z plantacji, skup truskawek, skup agrestu,