ZBIGNIEW ZANIEWSKI TELEMIX

Telekomunikacja i Internet » Usługi telekomunikacyjne
Dane teleadresowe:
  • adres:Zamiejska 15/14
  • miejscowość:03-580 Warszawa
  • województwo:małopolskie
  • telefon:506 019 142

Opis firmy

Siedziba naszej firmy Telemix znajduje się w Warszawie. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1990 roku, co sprawia, że dokładnie znamy potrzeby klientów i wiemy jak im sprostać. Właścicielem firmy jest Zbigniew Zaniewski.

Oferta firmy

Naszą specjalnością są prace związane z systemami telekomunikacyjnymi. Zajmujemy się głównie utrzymaniem sieci telekomunikacyjnych oraz teletransmisyjnych. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia. Posiadamy wysokiej klasy narzędzia, co sprawia, że wykonywane przez nas prace przebiegają szybko, sprawnie i, co najważniejsze, bez żadnych zbędnych komplikacji.

Proponujemy:

montaż sieci telekomunikacyjnych
montaż urządzeń teletransmisyjnych
montaż sieci teletransmisyjnych

W Telemix z Warszawy zapewniamy sprawną realizację nawet bardzo skomplikowanych zleceń. Tworzymy zespół doświadczonych pracowników. Dużą uwagę przykładamy do terminowości i sprawnej obsługi. Klienci mogą też liczyć na fachowe doradztwo. Z przyjemnością odpowiemy na ewentualne pytania i rozwiejemy Państwa wątpliwości.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.

Słowa kluczowe

systemy telekomunikacyjne, montaż sieci, telekomunikacyjne usługi, utrzymanie sieci telekomunikacyjnych, utrzymanie sieci teletransmisyjnych, usługi telekomunikacyjne, urządzenia teletransmisyjne, sieci telekomunikacyjne, montaż urządzeń teletransmisyjnych, montaż sieci telekomunikacyjnych,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)