Arkadiusz Wierzchowski Art-Bud

Dom i Ogród » Wykańczanie wnętrz, remonty
Dane teleadresowe:
  • adres:Trzygłowska 15 lok. 9
  • miejscowość:72-300 Gryfice
  • województwo:zachodniopomorskie
  • telefon:533 908 501

Opis firmy

Art-Bud to firma, która mieści się w Gryficach, w województwie zachodniopomorskim. Podejmujemy się licznych prac ogólnobudowlanych, w tym remontów. Firmą zarządza Arkadiusz Wierzchowski. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta firmy

Art-Bud to młoda, choć prężnie rozwijająca się firma. Jesteśmy grupą doświadczonych budowlańców, którzy w branży pracują już od wielu lat. To właśnie wiedza i doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Proponujemy szeroki zakres prac budowlanych. Nasza podstawowa oferta to:

kładzenie płyt gipsowo-kartonowych,
glazura,
malowanie mieszkań,
budowa stanu surowego,
budowa domów pod klucz,
gładzie,
układanie paneli i parkietów,
szpachlowanie.

Podejmujemy się wielu różnorodnych prac wykończeniowych, a także drobniejszych związanych z wszelkiego rodzaju awariami. Remonty nie są nam obce i pomimo, że jesteśmy firmą, która stara się szybko i sprawnie realizować zlecenia, to nigdy nie zapominamy o dokładności i jakości wykonania.

Nasz obszar działania to województwo zachodniopomorskie, ale także inne kraje, jak Dania, Holandia, czy Niemcy. Stawiamy na rzetelność i pełne zaangażowanie, bowiem poważnie traktujemy naszych Klientów i w oparciu o ich zaufanie chcemy budować renomę naszej firmy. Jakość gwarantuje specjalistyczny sprzęt, a także umiejętności zatrudnianych w naszej firmie pracowników. Dbamy o zachowanie terminów, proponujemy też atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy!

Słowa kluczowe

mieszkania remonty, firma budowlana, Arkadiusz Wierzchowski Art-Bud, WYKAŃCZANIE WNĘTRZ, prace remontowe, malownaie, prace remontowe,