Podhoran Polska Sp. z o.o.

Przemysł i energetyka » Palety
Dane teleadresowe:
  • adres:345/8
  • miejscowość:97-340 Rozprza
  • województwo:łódzkie
  • telefon:44 737 04 23
  • www:www.podhoran.pl

Opis firmy

Przedsiębiorstwo Podhoran Polska powstało w 1992 roku. Siedziba znajduje się w Ignacowie, na terenie województwa łódzkiego. Działalność rozpoczynaliśmy w Czechach, a w Polsce jesteśmy obecni od 2009. Klientom dostarczamy około 2 milionów palet rocznie.

Oferta firmy

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, zarówno indywidualnych, jak i właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie również ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą oraz naprawą palet.

Oferujemy:

produkcję palet,
naprawę palet,
sprzedaż palet,
sprzedaż palet EURO,
suszenie palet,
sortowanie palet,
transport palet.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i staramy się poszerzać naszą ofertę.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie potwierdzone wieloma certyfikatami. Służymy Państwu pomocą i fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy.

Dysponujemy dobrze wyposażonymi halami produkcyjnymi i suszarniami, w których możemy wysuszyć około pięć tysięcy palet jednorazowo. Posiadamy też wiatę magazynową, która służy nam do przechowywania w odpowiednim miejscu naszych towarów.

W asortymencie mamy zarówno palety nowe, jak i używane, występujące w różnych rozmiarach. Sprzedajemy palety drewniane, europalety i palety firmowe. Ponadto skupujemy palety używane i uszkodzone, które ponownie obrabiamy i poddajemy pracom remontowym.

Oferujemy naszym klientom mobilny punkt naprawczy. Nasi pracownicy mogą dojechać pod wskazany adres i na miejscu usunąć wszelkie usterki. Pomagamy też klientom, gdy konieczne jest dostarczenie palet indywidualnie dopasowanych do ich potrzeb i oczekiwań. Regenerujemy też palety na licencji EPAL.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Priorytetem jest dla nas Państwa satysfakcja, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność wykonywanych usług. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Czechach, Polsce i na Słowacji.

Zapraszamy serdecznie do współpracy i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Godziny pracy

06:00 - 22:00

Słowa kluczowe

palety, europalety, dostawca palet, podhoran, nowe palety, skrzyniopalety,