Tartak-Stolarnia. E. Derek

Przemysł i energetyka » Tartaki
Budownictwo » Stolarstwo
Dane teleadresowe:
  • adres:Dworcowa 42
  • miejscowość:64-850 Kruszewo
  • województwo:wielkopolskie
  • telefon:67 283 91 19
  • telefon:604 649 844
  • www:www.tartak-derek.pl

Opis firmy

Tartak-Stolarnia mieści się w Kruszewie, w województwie wielkopolskim. Działamy nieprzerwanie od 1990 roku. Właścicielem jest Edward Darek. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz zatrudniamy kadrę kompetentnych i doświadczonych pracowników. Wszystkie usługi wykonujemy rzetelnie i terminowo.

Oferta firmy

Głównym profilem naszej działalności są usługi tartaczne i stolarskie. Zajmujemy się produkcją konstrukcji drewnianych. Wykonujemy zabudowy stoisk targowych w kraju oraz poza jego granicami. Zapewniamy transport materiałów i eksponatów. Montujemy i demontujemy stoiska oraz na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie wykonać elementy zabudowy z drewna i innych materiałów. Produkujemy i sprzedajemy więźbę dachową. Zakres naszych usług obejmuje również dystrybucję tarcicy iglastej, obrzynanej i nieobrzynanej.

Produkujemy:

deski podłogowe
boazerię
podbitki
sztachety
listwy montażowe
listwy wykończeniowe

Wytwarzamy również palety jednorazowe i przemysłowe. Ponadto świadczymy usługi przecierania drewna. Przecieramy rozmaite gatunki drewna, w tym drewno liściaste i iglaste, zarówno jedno-, jak i dwustronnie. Korzystamy z nowoczesnych maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie przetrzeć kłody nawet do 120 cm średnicy.

Nasze usługi cechuje pełen profesjonalizm, najwyższa jakość oraz solidność. Gwarantujemy fachowe wykonanie, miłą obsługę oraz bardzo atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego tartaku.

Słowa kluczowe

stolarnia, tartak, usługi stolarskie, Tartak-Stolarnia. E. Derek, tartak kruszewo, stolarz kruszewo,