Instelekt Instalacje elektryczne

Budownictwo » Instalacje Sanitarne
Dane teleadresowe:
  • adres:Wojska Polskiego 79a
  • miejscowość:41-603 Świętochłowice
  • województwo:dolnośląskie
  • www:www.instelekt.com.pl

Opis firmy

Przedsiębiorstwo Instelekt znajduje się w Świętochłowicach, na terenie województwa śląskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1992 roku. Zajmujemy się montażem i wykonawstwem różnego rodzaju instalacji elektrycznych. Osobami decyzyjnymi są Jan Kremer i Henryk Śmiga.

Oferta firmy

instalacje elektryczne wewnętrzne,
pomiary ochronne,
instalacje inteligentnych budynków,
projektowanie instalacji elektrycznych,
instalacje kabli grzewczych,
systemy alarmowe,
montaż opraw oświetleniowych,
montaż ogrzewania odmrożeniowego,
montaż ogrzewania podłogowego,
instalacje odgromowe.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie poparte wieloma certyfikatami. Dbamy o to, by nasi pracownicy byli odpowiednio przygotowali, zarówno w kwestii teoretycznej, jak i praktycznej. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych i specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam wielozadaniowość. Wszelkie prace wykonujemy według wcześniej przygotowanego projektu, który został potwierdzony przez osobę zlecającą. Specjalizujemy się w elektroinstalacjach, zwłaszcza wewnętrznych instalacji. Elektryka to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Do naszych obowiązków należy również wykonawstwo oświetlenia, montaż systemów monitoringu przemysłowego, sieci logicznych i telefonicznych, sieci komputerowych oraz sieci sterujących inteligentnymi budynkami. Ponadto serwisujemy instalacje elektryczne i odgromowe, a także wykonujemy specjalistyczne pomiary sieciowe. Montujemy również rozdzielnice elektryczne i prowadzimy prace przy wykończeniu wnętrz.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy Instelekt, która mieści się w Świętochłowicach.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Słowa kluczowe

instalacje,, elektryczne usługi, monitoring, instalacje teletechniczne, usługi instalacyjne, instalacje, elektroinstalatorstwo, telewizja przemysłowa,