Euromot s.c. Naprawy powypadkowe Stacja kontroli pojazdów

Motoryzacja i transport » Elektronika samochodowa
Motoryzacja i transport » Serwis samochodowy
Dane teleadresowe:
  • adres:Kościuszki 182
  • miejscowość:34-123 Chocznia
  • województwo:małopolskie
  • telefon:33 873 05 88
  • www:www.euromot.iap.pl

Opis firmy

Stacja kontroli pojazdów Euromot znajduje się w Chocznie, na terenie powiatu wadowickiego, w województwie małopolskim. Wykonujemy także naprawy powypadkowe. Rozpoczęliśmy działalność w 1998 roku. Do każdej świadczonej usługi podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i starannością.

Oferta firmy

Działalność firmy Euromot opiera się na szeroko rozumianym serwisie samochodów osobowych i dostawczych. Motoryzacja jest naszą pasją, dlatego do obowiązków podchodzimy bardzo starannie, w pełni się angażując. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę mechaników, którzy podejmą się nawet skomplikowanych napraw, ponieważ wiedzą, że są w stanie im podołać.

W naszej stacji kontroli pojazdów wykonujemy badania technicznie nie tylko dla pojazdów osobowych i ciężarowych, ale również dla motocykli, pojazdów zasilanych gazem oraz ciągników rolniczych. Oferta badań jest zróżnicowana: od tych podstawowych aż po badania pokolizyjne. Kierowcy, którzy sprowadzili auto z zagranicy, również mogą liczyć na nasze usług w ramach tzw. pierwszej rejestracji.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam na profesjonalną diagnostykę samochodową. W tym zakresie analizujemy spaliny, ustawienie świateł czy też wykonujemy pomiary i regulację geometrii kół.

Wykonujemy naprawy bieżące i główne silników, układów hamulcowych, zawieszeń, elektroniki oraz elektromechaniki. Ponadto świadczymy naprawy blacharsko-lakiernicze, które obejmują naprawy powypadkowe. Stosujemy nowoczesne lakiery i przyrządy, a także posiadamy własną mieszalnię lakierów.

Zajmujemy się także serwisowaniem klimatyzacji. Nasi fachowcy odgrzybiają, a także ozonują, co jest elementem dezynfekcji klimatyzacji. Wykonujemy również programowanie climatronic.

Prowadzimy profesjonalny serwis autoszyb. Montujemy i naprawiamy szyby w pojazdach, a także prowadzimy ich sprzedaż.

W Euromot znajduje się również punkt przyjęć zgłoszeń likwidacji szkód komunikacyjnych. Zatem zachęcamy do zgłoszenia szkód, z pewnością zajmiemy się tym tematem bardzo rzetelnie.

Wszelkie usługi, jakie świadczymy, wykonujemy bardzo sprawnie i zgodnie z terminem, ponieważ bardzo szanujemy czas każdego z kierowców. Gwarantujemy konkurencyjne ceny!

Zapraszamy do Euromot.

Słowa kluczowe

Euromot s.c. Naprawy powypadkowe Stacja kontroli p, elektromechanik, elektromechanika pojazdowa, dobry elektromechanik, serwis samochodów osobowych, serwis samochodów dostawczych, stacja kontroli pojazdów, Samochody - stacje obsługi, mechanicy, serwis samochodowy chocznia, polecany auto serwis małopolskie,