PAMA Henryk Maciejczyk, Maciej Maciejczyk Spółka Cywilna

Przemysł i energetyka » Tartaki
Dane teleadresowe:
  • adres:Suchatówka 48B
  • miejscowość:88-140 Gniewkowo
  • województwo:kujawsko-pomorskie
  • telefon:52 351 00 98
  • www:www.suchatowka.pl

Opis firmy

Właścicielami tartaku Pama zlokalizowanego w Suchatówce są Henryk Maciejczyk i Maciej Maciejczyk. Jesteśmy uznanym producentem tarcicy iglastej i liściastej. Z branżą jesteśmy związani od 1990 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość naszych wyrobów.

Oferta firmy

Wieloletnia tradycja połączona z nowoczesnym parkiem maszynowym gwarantuje Klientom najwyższy poziom świadczonych usług tartacznych. Od lat dbamy o najwyższą jakość dostarczanych wyrobów. Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji tarcicy iglastej i liściastej suchej. Oferujemy zarówno tarcicę obrzynaną, jak i nieobrzynaną.

Proponujemy szeroki asortyment bali, krawędziaków, desek, łat i kontrłat, listw tapicerskich, podłóg, a także funkcjonalnych palet i skrzyniopalet.

Jesteśmy ekspertami od konstrukcji dachowych. Na specjalne zamówienie podejmujemy się wykonania trwałej więźby dachowej. Oferujemy także podbitkę, boazerię oraz pełną gamę płyt OSB. Do ich produkcji stosujemy certyfikowane surowce. Umożliwiamy także zakup drewna konstrukcyjnego.

Trudnimy się również świadczeniem usług w zakresie impregnacji, przecierania i suszenia drewna. W celu wykończenia drewna świadczymy usługi strugania. Nasi doświadczeni pracownicy precyzyjnie nadadzą mu estetyczny wygląd.

Do współpracy zapraszamy Klientów z województwa kujawsko-pomorskiego i województw ościennych.

Zapraszamy do kontaktu.

Słowa kluczowe

tartak, tartaki, Pama, stolarnia, tarcice, drewno konstrukcyjne,