Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Instytucje, urzędy » Stowarzyszenia, kluby, związki
Dzieci » Opieka nad dziećmi
Dane teleadresowe:
  • adres:Powstańców Warszawskich 7a
  • miejscowość:06-400 Ciechanów
  • województwo:mazowieckie
  • telefon:23 672 40 14
  • www:tpdciechanow.pl

Opis firmy

Każde dziecko zasługuje na to, by wychowywać się w dobrych warunkach. Niestety w wielu przypadkach nie jest to możliwe. Choroby, problemy rodzinne, bieda sprawiają, że dzieci nie otrzymują starannego wychowania i nie znajdują się pod odpowiednią opieką. W takiej sytuacji działalność naszego stowarzyszenia jest niezwykle istotna. Dbamy o to, by na twarzach najmłodszych stale gościł uśmiech.

Pomagamy dzieciom chorym, niepełnosprawnym, pochodzącym z biednych, rozbitych i wielodzietnych rodzin. Dbamy o to, by prawa dziecka były przestrzegane, przeciwdziałamy patologiom oraz walczymy o to, by najmłodsi nie byli rozdzielani z rodzicami i rodzeństwem.

Pomagamy także przezwyciężyć problemy w nauce i organizujemy dzieciom czas podczas wakacji, ferii i po lekcjach. W przypadku, gdy dziecko przebywa w domu dziecka wspieramy osoby starające się o przyznanie opieki.

Jeśli szukają Państwo pomocy lub sami chcą się zaangażować w działalność pomocową to zachęcamy do nawiązania kontaktu. Zapraszamy.

Słowa kluczowe

stowarzyszenie Ciechanów, pomoc dzieciomCiechanów, opieka nad dziećmi Ciechanów, wychowanie dzieci Ciechanów, stowarzyszenia dla dzieci Ciechanów, towarzystwa przyjaciół dzieci Ciechanów, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Ciechanów,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)