IRENEUSZ SZCZEPANIAK AUTO-NAPRAWA S.C.

Motoryzacja i transport » Stacje obsługi
Dane teleadresowe:
  • adres:Załęże Duże 40
  • miejscowość:05-652 Załęże Duże
  • województwo:mazowieckie
  • telefon:502 265 217

Opis firmy

Firma Auto-Naprawa znajduje się w Załężu Dużym, na terenie województwa mazowieckiego. Działamy nieprzerwanie od 2008 roku. Specjalizujemy się w serwisowaniu pojazdów osobowych i dostawczych. Osobą decyzyjną jest Ireneusz Szczepaniak.

Oferta firmy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie rzeszy klientów. Specjalizujemy się w serwisowaniu samochodów osobowych oraz dostawczych. Mechanika to nie tylko nasza praca, ale i wielka pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z podwójnym zaangażowaniem.

Zakres naszych działań obejmuje:

wymianę amortyzatorów,
naprawę układów zawieszenia,
naprawę układów hamulcowych,
wymianę tłumików,
komputerową geometrię kół,
wymianę olejów,
naprawę skrzyni biegów i rozrządów.

Nasz warsztat wyposażony jest w specjalistyczne narzędzia i maszyny, które umożliwiają nam wielozadaniowość. Dzięki temu bardzo szybko jesteśmy w stanie odnaleźć większość usterek.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowani mechanicy, którzy znają się na swojej pracy. Służymy Państwu pomocą oraz profesjonalnym doradztwem. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Liczy się dla nas Państwa satysfakcja.

Serdecznie zapraszamy.

Słowa kluczowe

mechanik samochodowy, serwis aut, mechanika pojazdowa, wymiana oleju, naprawa układu zawieszenia, warsztat samochodowy, wymiana rozrządu, naprawa samochodów ciężarowych, naprawa samochodów osobowych,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)