Seb-Bud Sebastian Tomasz Pikulski

Przemysł i energetyka » Tartaki
Przemysł i energetyka » Palety
Dom i Ogród » Budownictwo pod klucz
Dane teleadresowe:
  • adres:Starowiejska 102
  • miejscowość:16-010 Dąbrówki
  • województwo:lubuskie
  • telefon:605 930 416

Opis firmy

Seb-Bud to profesjonalna i prężnie rozwijająca się firma, która ma swoją siedzibę w Dąbrówkach, w powiecie białostockim, w województwie podlaskim. Właścicielem przedsiębiorstwa budowlanego jest Sebastian Tomasz Pikulski. Działamy w branży nieprzerwanie od 1998 roku, w związku z tym doskonale wiemy jak spełniać oczekiwania naszych klientów.

Oferta firmy

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług budowlanych. Ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych z całego powiatu białostockiego. Przez lata praktyki zdobyliśmy bogate doświadczenie, które umiejętnie łączymy z fachowym podejściem i wiedzą, co umożliwia nam zajmowanie czołowej pozycji wśród firm świadczących podobne usługi.

Zajmujemy się budowaniem domów jednorodzinnych pod tak zwany klucz. Gwarantujemy kompleksowość i pełen profesjonalizm. Wykonujemy prace zarówno remontowe, jak i wykończeniowe. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy podejmą się realizacji każdego zlecenia i służą doradztwem.

Zapewniamy fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom wszystkich naszych klientów, gdyż zależy nam na Państwa maksymalnej satysfakcji. Gwarantujemy rzetelność oraz dokładność i terminowość.

Zapraszamy do podjęcia współpracy i skorzystania z naszych usług.

Słowa kluczowe

sprzedaż palet, budowanie, budowa pod klucz, domy jednorodzinne budowa, domy jednorodzinne, budowanie domów, budowanie domów jednorodzinnych, drewno budowlane, tartak,