LOGO - Lem-Bud Jacek Lemański

Lem-Bud Jacek Lemański

Dom i Ogród » Wykańczanie wnętrz, remonty
Budownictwo » Parkiet, panele, listwy
Dom i Ogród » Remonty, renowacje
Dane teleadresowe:

Fotografie

Zdjęcie 1 - Lem-Bud Jacek Lemański     

Opis firmy

Nasza firma działa na rynku od przeszło dwunastu lat, a naszym zleceniodawcom możemy zagwarantować najwyższy poziom usług w konkurencyjnej cenie.
Zatrudniamy doświadczonych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy swoją pracę wykonują sumiennie i z zaangażowaniem.
W ramach naszej działalności zajmiemy się remontami mieszkań i wykończeniem wnętrz w sposób profesjonalny i kompleksowy.
Specjalizujemy się przede wszystkim w układaniu podłóg drewnianych, parkietów, paneli podłogowych i ściennych oraz glazury i terakoty.
Odnowimy wygląd każdej podłogi poprzez przeprowadzenie cyklinowania i lakierowania z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi i środków.
Ułożymy profesjonalnie deskę tarasową, dokładnie wyczyścimy listwy oraz przyjmiemy zlecenia w zakresie polerowania, bejcowania i olejowania podłóg.
Ponadto specjalizujemy się w szpachlowaniu, malowaniu, renowacji podłóg, w dociepleniach oraz szlifowaniu posadzki.
Pragniemy sprostać nawet najbardziej wygórowanym potrzebom zleceniodawców, dlatego stale doskonalimy nasze umiejętności i kwalifikacje.
Zapraszamy Państwa do współpracy.

Słowa kluczowe

lakierowanie podłóg Kraków, układanie parkietu Kraków, cyklinowanie podłóg Kraków, wykończenia wnętrz Kraków, usługi wykończeniowe Kraków, polerowanie podłóg Kraków, cyklinowanie Kraków, remonty pomieszczeń Kraków,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)