P.P.U.H. KOMI Mieczysław Kozak

Biuro » Archiwa
Przemysł i energetyka » Tworzywa sztuczne
Biuro » Materiały eksploatacyjne
Dane teleadresowe:
  • adres:Spółdzielcza 16
  • miejscowość:05-340 Kołbiel
  • województwo:mazowieckie
  • telefon:257573918
  • telefon:600346841
  • fax:257573121
  • www:www.komi.pl

Opis firmy

Firma KOMI specjalizuje się w produkcji spinaczy do archiwizacji dokumentów. W swojej 18-letniej działalności zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, co umożliwia nam tworzenie produktów wysokiej jakości, w pełni zaspokajających wymagania naszych klientów.

W swojej ofercie posiadamy pełną gamę klipsów archiwizacyjnych, począwszy od modelu „ZACZEP” cieszącego się największym zainteresowaniem na rynku, poprzez tradycyjny „ZATRZASK”, „KAPTUREK”, oraz innowacyjny model „ZACZEP ZP”.

Zastosowanie odpowiednich surowców, oraz bogate doświadczenie w produkcji pozwoliły nam stworzyć rodzinę produktów o bardzo wysokiej jakości, które śmiało konkurują z obecnymi na rynku popularnymi markami. Nasze spinacze posiadają chroniony wzór użytkowy zarejestrowany w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej.

W najbliższej przyszłości, planujemy poszerzenie asortymentu naszych wyrobów o kolejny wzór spinacza archiwizacyjnego. Dokładamy wszelkich starań aby jakość naszych produktów oraz współpraca z kontrahentami były zawsze na najwyższym poziomie. Gwarantujemy Państwo terminowość dostaw i atrakcyjne ceny.

Oferta firmy

- klipsy archiwizacyje
- spinacze archiwizacyjne
- hwytaki, przyżądy ułatwiające przekładanie dokumentów
- zawieszki do segregatorów
- komi clip

Słowa kluczowe

klipsy archiwizacyjne, spinacze komi, firma komi, komi, klipsy komi, producent klipsów, klipsy do akt, wąsy archiwizacyjne, producent spinaczy, spinacze archiwizacyjne, wąsy do akt, klipsy archiwizacyjne, klips archiwizacyjny, klips do dokumentów, klips archiwizacyjny,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)