La Fromagerie

Żywność i używki » Nabiał
Żywność i używki » Zdrowa żywność
Żywność i używki » Artykuły spożywcze - produkcja
Dane teleadresowe:
  • adres:ul. Burakowska 5/7
  • miejscowość:01-066 Warszawa
  • województwo:mazowieckie
  • telefon:22 465 23 24
  • www:www.lafromagerie.pl

Opis firmy

Wszyscy uwielbiamy podróżować. Niektórzy z dalekich stron przywożą do domu pamiątki, stawiają je na półce i zapominają o nich już w następnym tygodniu. My zamiast bibelotów, magnesów na lodówkę, miniaturowych wieżyczek Eiffla czy Big Bena, zawsze z podróży woleliśmy przywozić sery, które wypełniały całą lodówkę, ale po tygodniu nic nie zostawało z aromatycznych zapasów. I tęskniliśmy za miejscem, w którym można byłoby dostać kawałek kruchego parmiggiano reggiano, zjeść chrupiącą bagietkę z dojrzałym brie, wypić kieliszek szampana albo prosecco i wrócić na chwilę wspomnieniami do miłych, odwiedzanych kiedyś zakątków.

Dziś po nasze ulubione sery nie musimy jeździć do Paryża czy Londynu. Te najlepsze, farmerskie, robione ręcznie przez małych producentów z mleka ich własnych krów, owiec i kóz przyjeżdżają do nas raz w tygodniu prosto z Francji, Anglii, Włoch czy Hiszpanii a my staramy się, żeby ich ceny nie odbiegały od tych na zachodzie.

Odwiedźcie nas na Burakowskiej. Pokażemy Wam nasze ulubione sery, opowiemy ich historie, napijemy się espresso bądź uraczymy kieliszkiem wina.

Zapraszamy.

Oferta firmy

La Fromagerie oferuje najwyższej jakości sery wytwarzane w Anglii, Walii, Francji, Szwajcarii, Holandii i Włoszech przez małych producentów, zgodnie z najstarszymi tradycjami sztuki serowarskiej.

W naszej ofercie znajdują się Prosciutto di Parma, hiszpańskie Chorizo oraz szynka Jamon Iberico i Serrano, sabaudzkie kiełbaski Saucisson, Foie Gras, pesto, tapenady i inne przetwory firmy Casa Bruna, szeroki wybór konfitur do serów oraz ekskluzywne akcesoria do serów holenderskiej firmy Boska.

Nasze specjały można zabrać do domu lub smakować je na miejscu przy kieliszku wina, świeżo upieczonych na miejscu bagietkach i croissantach czy przy filiżance espresso zaparzonego z najwyższej jakości, świeżo palonych ziaren będących specjalną mieszanką gatunków brazylijskiej, indyjskiej i etiopskiej arabiki.

Słowa kluczowe

sery, ser, sery krowie, sery kozie, sery owcze, dodatki de sera, akcesoria do serów, oliwy, founde, wino, oliwki, raclette, sery i wino, cheddar, dobra kawa,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)