PHU Kruk Stanisław Kruk

Dom i Ogród » Meble
Dom i Ogród » Materiały tapicerskie
Usługi dla każdego » Usługi tapicerskie
Motoryzacja i transport » Skup aut
Dane teleadresowe:

Opis firmy

Nasza firma powstała w 1994 roku w Swarzędzu niedaleko Poznania. Zajmujemy się produkcją nowych mebli tapicerowanych. Świadczymy także usługi w zakresie renowacji i wymiany materiałów mebli tapicerowanych,
jak i stylowych.

Wieloletnie doświadczenie w branży tapicerskiej pozwala świadczyć mi swoje obowiązki na wysokim poziomie.
Do potrzeb każdego Klienta podchodzę z zaangażowaniem i w sposób indywidualny, proponując najlepsze rozwiązania.

O mojej jakości świadczą pozytywne rekomendacje i referencje.
Zapraszam Państwa do współpracy.

Oferta firmy

Oferujemy Państwu nie tylko meble gotowe o standardowych wymiarach, lecz także umożliwiamy zamówienie mebli na wymiar. Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie zrealizować nietypowe projekty. Produkujemy meble w oryginalnych kształtach. Na każdym etapie produkcji mogą Państwo liczyć na porady ze strony doświadczonego tapicera.


W ramach usług skierowanych do klientów indywidualnych bezpłatnie dowozimy meble we wskazane miejsce. W przypadku transportu produktów dla firm jesteśmy gotowi do wynegocjowania korzystnej ceny. Dysponujemy własnym transportem do 3,5 t.


Na rynku tapicerskim istniejmy od 1994 roku. Lata doświadczeń i zaangażowanie, które wkładamy w tapicerowanie mebli sprawiają, że jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższy standard usług tapicerskich. Na dzień dzisiejszy w sposób szczególny koncentrujemy się na usługach indywidualnych, których na rynku jest coraz mniej. Nie zmienia to jednak faktu, że produkowane przez nas meble gotowe cieszą się też dużym powodzeniem wśród właścicieli sklepów meblowych.

TRANSPORT DO USŁUG GRATIS!

Słowa kluczowe

przeróbki tapicerskie Swarzędz, wymiana materiałów Swarzędz, zakład tapicerski Swarzędz, meble tapicerowane Swarzędz, meble na wymiar Swarzędz, meble na zamówienie Swarzędz, renowacja mebli tapicerowanych Swarzędz, wymiana obicia mebli Swarzędz, transport krajowy Swarzędz, tapicerstwo, renowacja mebli, meble na wymiar, zakład tapicerski, meble swarzędz, przeróbki tapicerskie,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)