Elbram Jan Guzik

Usługi dla każdego » Kowalstwo
Rozrywka i rekreacja » Metaloplastyka
Dane teleadresowe:
  • adres:Magazyn olejowy 91/2
  • miejscowość:38-306 Libusza
  • województwo:małopolskie
  • telefon:018/ 353 15 84
  • telefon:602 139 872
  • www:www.elbram.lh.pl

Opis firmy

Firma ELBRAM istniejąca na rynku od 1992 roku od początku działalności specjalizuje się w metaloplastyce i kowalstwie artystycznym. Oferujemy szeroką gamę wyrobów jak bramy wjazdowe, wejściowe, segmenty ogrodzeniowe, balustrady, kraty okienne, drzwiowe, meble domowe, ogrodowe, lampy i wiele innych detali kowalskich do indywidualnego wykorzystania. Dzięki posiadanemu doświadczeniu udzielamy doradztwa przy doborze wzorów, oraz indywidualnych opracowaniach kompleksowych starając się sprostać wymaganiom każdego klienta. Na życzenie klienta podjeżdżamy na obiekt w którym mają być wykonywane prace w celu dobrania elementów z katalogu lub indywidualnych ustaleń. Zapewniamy fachowy montaż elementów i własny transport. Wszystkie nasze wyroby wykonujemy tradycyjną metodą za pomocą młota i kowadła, dlatego mają one charakter typowy dla ręcznej roboty i niepowtarzalność wykonania. Nasze wyroby są ocynkowane ogniowo i zabezpieczone trwałymi farbami, a następnie ręcznie patynowane co podkreśla efekty wizualne detalu.

Zapraszamy do obejrzenia prac wykonanych przez naszą firmę na stronie www.elbram.lh.pl oraz stałej ekspozycji znajdującej się na terenie zakładu co pozwoli Państwu zapoznać się z naszymi wyrobami.

Słowa kluczowe

bramy wjazdowe Libusza małopolska, bramy wejściowe Libusza małopolska, segmenty ogrodzeniowe Libusza małopolska, balustrady Libusza małopolska, kraty okienne Libusza małopolska, kraty drzwiowe Libusza małopolska, meble domowe Libusza małopolska, meble ogrodowe Libusza małopolska, lampy Libusza małopolska, metaloplastyka Libusza małopolska, kowalstwo artystyczne Libusza małopolska,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)