EL-MAT Mateusz Zaucha

Rozrywka i rekreacja » Sale bankietowe
Dane teleadresowe:
  • adres:Ładna 59
  • miejscowość:33-156 Skrzyszów
  • województwo:małopolskie
  • telefon:146745200
  • telefon:784634074
  • www:http://www.el-mat.net.pl/

Opis firmy

El-Mat z powodzeniem świadczy usługi elektryczne, gwarantując solidne i szybkie wykonanie zleconych robót. Chodź firma istnieje dosyć krótko, to doświadczenie zbierane przez ponad 30 lat w Zakładzie Energetycznym procentuje i gwarantuje wykonywanie usług na wysokim poziomie. Najważniejszym celem było i jest zadowolenie naszych Klientów oraz sprostanie ich oczekiwaniom. Chcemy być postrzegani jako solidny i fachowy partner.

Kierunek działalności naszej firmy obejmuje bardzo szeroką gamę usług i produktów związanych z wszelkiego rodzaju instalacjami elektrycznymi niskiego napięcia. Oferujemy swoją pomoc budującym i unowocześniającym domy, mieszkania, firmy oraz budynki użyteczności publicznej. Wykonując swoje zadania korzystamy z materiałów najwyższej jakości. Dbamy o to, by każda praca wykonana przez naszą firmę była na najwyższym poziomie technicznym i jakościowym.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Słowa kluczowe

instalacje elektryczne małopolskie, zasilanie placów budowy małopolskie, zasilanie awaryjne małopolskie, pomiary elektryczne małopolskie, instalacje odgromowe małopolskie,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)