Precyzja-Service Sp. z o.o.

Motoryzacja i transport » Opony
Dane teleadresowe:
  • adres:ul. Gdańska 99
  • miejscowość:85-022 Bydgoszcz
  • województwo:kujawsko-pomorskie
  • telefon:tel. (52) 325 10 27
  • telefon:(52) 321 05 71
  • fax:fax (52) 325 10 10
  • www:www.precyzja-service.pl

Opis firmy

PRECYZJA - SERVICE Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym wyposażaniem serwisów samochodowych w urządzenia diagnostyczne.

Dzięki naszej 60-letniej tradycji jesteśmy firmą o dużym doświadczeniu, dającą naszym klientom poczucie stabilnego i bezpiecznego partnerstwa.

Produkowane od kilku dziesięcioleci urządzenia do pomiaru geometrii kół samochodowych PRECYZJA cieszą się zaufaniem i uznaniem tysięcy polskich warsztatów samochodowych ze względu na swą wysoką jakość i atrakcyjną cenę. Potwierdzone to zostało poprzez przyznanie wyrobom PRECYZJI dwóch złotych medali Międzynarodowych Targów Poznańskich w latach 2009 i 2011.

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę, od doradztwa technicznego przed zakupem aż po serwis pogwarancyjny. Opracowujemy procesy technologiczne w stacjach serwisowych, prowadzimy miejscowe i wyjazdowe usługi serwisowe oraz montaże nowych urządzeń.

Zajmujemy się także szkoleniem personelu klientów w zakresie obsługi dostarczanego sprzętu przyczyniając się do podnoszenia fachowości wśród mechaników i diagnostów samochodowych.

Naszym celem nadrzędnym jest satysfakcja naszych klientów

Oferta firmy

W naszej ofercie posiadamy:

urządzenia do kontroli geometrii kół firmy PRECYZJA i CORGHI,

regały do przechowywania kół firmy SCHOLZ,

urządzenia do obsługi klimatyzacji ECOTECHNICS,

wyważarki i demontażownice włoskiej firmy M&B,

dźwigniki samochodowe CONSUL.

Ponadto Precyzja-Service jest również dystrybutorem fachowej literatury technicznej znanego brytyjskiego wydawnictwa AUTODATA, które dostarcza zbiory danych fabrycznych bezpośrednio od producentów pojazdów w formie programów na płytach DVD i w wersji On-line oraz warsztatowe podręczniki regulacyjno - naprawcze. Publikacje te zawierają dane pozyskane od 80 producentów dla ponad 14.000 modeli pojazdów. Dotyczy to zarówno samochodów osobowych i dostawczych jak i ciężarowych z lat od 1959 do 2011.

Dane dostarczane przez firmę AUTODATA spełniają unijną normę GVO pozwalającą serwisom wielomarkowym na dostęp do wiedzy warsztatowej na poziomie stacji dealerskiej.

Słowa kluczowe

Opony - produkcja, serwis, sprzedaż, Motoryzacja, akcesoria, usługi motoryzacyjne,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)