Arenda sp.j.

Nieruchomości » Obrót nieruchomościami
Dane teleadresowe:
  • adres:Kościuszki 227
  • miejscowość:40-600 Katowice
  • województwo:śląskie
  • telefon:32 202 57 97

Opis firmy

Siedziba naszej firmy umiejscowiona jest w Katowicach. Naszym niezaprzeczalnym atutem z pewnością jest wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobyliśmy w przeciągu wszystkich lat naszej działalności na rynku. Istniejemy od 1990 roku.

Oferta firmy

Podstawą działalności naszej firmy jest wynajem lokali magazynowych i biurowych. Zajmujemy się najmem nieruchomości różnego rodzaju. Klientom umożliwiamy wynajęcie magazynów, biur lub innych lokali. Istnieje możliwości wynajęcia kompleksu biurowego czy hali magazynowej.

Specjalizujemy się w:

wynajmie lokali
wynajmie nieruchomości
wynajmie magazynów
wynajmie biur
wynajmie kompleksów biurowych
wynajmie hal magazynowych

Jeżeli szukasz lokalu do wynajęcia, magazynu, lokalu na biuro, to przygotowana przez nas oferta jest idealna dla Ciebie. Nasi wykwalifikowani pracownicy służą radą i fachową pomocą w znalezieniu najkorzystniejszego dla każdego Klienta rozwiązania. Zapewniamy najwyższy standard obsługi. Stawiamy na terminową i dokładną realizację wszystkich zleconych nam zadań. Gwarantujemy atrakcyjne ceny. Z przyjemnością nawiążemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami czy instytucjami.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej firmy!

Słowa kluczowe

wynajem magazynów Katowice, wynajem lokali Katowice, nieruchomości wynajem Katowice, wynajem biur Katowice, lokal do wynajęcia Katowice, kompleks biurowy wynajem Katowice, biura wynajem Katowice, agencja nieruchomości Katowice, magazyny na wynajem Katowice, hala magazynowa do wynajęcia Katowice, kompleks biurowy na wynajem Katowice, kompleks biurowy do wynajęcia Katowice, biuro nieruchomości Katowice, biuro do wynajęcia Katowice, magazyn do wynajęcia Katowice,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)