JW Projekt Jerzy Wójcik

Dom i Ogród » Architekci i dekoratorzy wnętrz
Dom i Ogród » Biura architektoniczne, architekci
Dom i Ogród » Biura projektowe
Dane teleadresowe:
  • adres:Prudnicka 14
  • miejscowość:47-300 Krapkowice
  • województwo:opolskie
  • telefon:502 780 710
  • telefon:77 466 14 43
  • fax:77 466 14 43
  • www:www.jwprojekt.com.pl

Opis firmy

Wyróznia nas wszechstronność!
Projektujemy nowe budynki, a także adaptujemy oraz modernizujemy już istniejące – zawsze kierujemy się przy tym potrzebami przyszłych mieszkańców i użytkowników.
biuro architektoniczne
Z tego względu w naszym biurze architektonicznym powstają domy jednorodzinne oraz szeregowe, budynki użyteczności publicznej,
a nawet obiekty przemysłowe. Każdy projekt jest inny, ale zespół naszych architektów dla każdego znajdzie odpowiednią formę.

Tworzymy projekty budowlane, branżowe i wykonawcze. Na wszystkich etapach projektowania służymy radą - wyjaśniamy, co Klient zyska dzięki danemu rozwiązaniu i dlaczego jest ono dla niego korzystne.

Jednocześnie zawsze bierzemy pod uwagę oczekiwania Klienta – a następnie włączamy je do konkretnego projektu.

Zajmujemy się opracowywaniem wizualizacji architektonicznych na potrzeby realizowanych projektów, dokumentacji oraz materiałów promocyjnych. W zależności od potrzeb, tworzymy wizualizacje statyczne (w formie plików graficznych) lub animacje komputerowe, ukazujące panoramiczny wygląd wnętrza.
Podejmujemy się prac nad adaptacją budynków i lokali – zarówno w oparciu o autorskie projekty współpracujących z nami specjalistów, jak i projekty dostarczone przez Klienta. Dzięki pracom modernizacyjnym zwiększamy komfort i funkcjonalność każdego wnętrza.
W ramach współpracy z Klientami przeprowadzamy także inwentaryzacje obiektów przed ich planowaną przebudową oraz badania geotechniczne na działkach budowlanych.

biuro architektoniczne

Jako jedni z nielicznych oferujemy – obok prac czysto architektonicznych – także projekty technologiczne, uwzględniające wyposażenie danego budynku lub lokalu. W ten sposób przygotowywaliśmy do tej pory realizacje między innymi dla lokali gastronomicznych, gabinetów lekarskich, salonów kosmetycznych i fryzjerskich oraz sklepów.
Osobom, które zgłoszą się do nas jeszcze przed uzyskaniem pozwolenia na budowę, pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności i niezbędnych dokumentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak przygotować potrzebne wnioski – w takim przypadku urzędowe procedury przebiegają o wiele sprawniej.

Słowa kluczowe

architekt, biura architektoniczne, biura projektowe, doradztwo techniczne, kosztorysy budowlane, projektowanie budynków, projektowanie domów, projektowanie dróg, projektowanie sieci elektrycznych, projekty kanalizacyjne,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)