Przytulne Kołderki Urszula Grzebiela

Odzież i tekstylia » Pościele, ręczniki, koce
Dane teleadresowe:
  • adres:Plac Górnika 4
  • miejscowość:62-510 Konin
  • województwo:wielkopolskie
  • telefon:785-250-343
  • www:www.przytulne-kolderki.pl

Opis firmy

W naszym sklepie z artykułami pościelowymi kupisz wszystko, co potrzebne jest do wyposażenia swojej sypialni. Zakład Przytulne Kołderki to firma, która swoją siedzibę ma w miejscowości Konin. Znajdziesz u nas wiele różnego rodzaju wzorów pościeli i ogromny wybór kolorów. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Wstąp do naszego sklepu i przekonaj się sam.

Codziennie odwiedzają nas klienci szukając artykułów pościelowych do swojego mieszkania. Posiadamy spore doświadczenie w sprzedaży i doradzaniu w kwestiach tego, jakie materiały wybrać do swojej sypialni. W ofercie mamy koce, pościel, ręczniki, koce i kołdry.

Oferta firmy

Dzięki stale poszerzanemu zakresowi artykułów, które możesz nabyć w naszym sklepie. W pierwszej kolejności jesteśmy doradcami, a dopiero później sprzedawcami. Dbamy o jak najlepszą obsługę każdego z klientów odwiedzających nasz sklep. Dzięki temu jesteśmy jedną z najczęściej polecanych firm w branży artykułów pościelowych w Koninie.
Tym, co znajdziesz w naszym sklepie są komplety pościeli i wszelkich artykułów stworzonych specjalnie do Twojej sypialni. Posiadamy pościel od renomowanych producentów. Kupując pościel w sklepie Przytulne Kołderki masz pewność tego, że otrzymasz w zamian wysokiej jakości pościel.

Słowa kluczowe

artykuły pościelowe Konin, ręczniki Konin, koce Konin, komplety pościeli Konin, przytulne kołderki Konin, kołdry Konin, pościele Konin,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)