Nieruchomości Unikone Bogusław Kotkowski

Nieruchomości » Wycena nieruchomości
Nieruchomości » Zarządzanie nieruchomościami
Nieruchomości » Obrót nieruchomościami
Dane teleadresowe:
  • adres:ul. Sokolska 78-80
  • miejscowość:40-087 Katowice
  • województwo:śląskie
  • telefon:32 2000454
  • telefon:507075205
  • www:unikone.pl

Opis firmy

Biuro Nieruchomości UNIKONE - prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarzadzania nieruchomościami, obsługą kredytową transakcji zakupu nieruchomości.

Naszym celem jest stworzenie pierwszego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które nastawione jest na pełną i fachową obsługę, ze szczególnym ukierunkowaniem na bezpieczeństwo transakcji, poszanowanie czasu naszych klientów. Zespół biura tworzą dynamiczne osoby, których indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na skuteczne i szybkie zrealizowanie zlecenia na najwyższym poziomie.
W trosce o klienta i jego oczekiwania organizujemy cykliczne szkolenia oraz wewnętrzne egzaminy ze znajomości zagadnień dotyczących nieruchomości, które gwarantują utrzymanie wysokiej jakości i ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych doradców i pośredników nieruchomościami.
Proponujemy Państwu obsługę opartą na Kodeksie Etyki i Standardach Zawodowych. Zgodnie z wymogami prawa firma posiada licencję zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami i stosowne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

W związku z rosnącym zainteresowaniem klientów ofertą internetową, oddajemy do dyspozycji w pełni profesjonalny serwis internetowy z bazą danych ogłoszeń aktualizowanych na bieżąco przez pracowników firmy. Na stronie internetowej znajdują się szczegółowe opisy nieruchomości oraz kilka do kilkunastu zdjęć. Nasza strona to przede wszystkim oszczędność czasu dla klienta.

Biuro świadczy usługi w zakresie:

- pośrednictwa w sprzedaży-kupnie:

mieszkań,
domów,
działek budowlanych,
terenów inwestycyjnych,
obiektów przemysłowych,
lokali użytkowych,
- pośrednictwo w wynajmie:

mieszkań,
domów,
powierzchni biurowych,
powierzchni magazynowych,
lokali użytkowych,
- doradztwo w sprzedaży i kupnie nieruchomości,

- wycen szacunkowych dla celów sprzedaży,

- przygotowywanie i przeprowadzanie transakcji na zlecenie,

- zarzadzanie nieruchomościami.

PEŁNA OBSŁUGA KREDYTOWA TRANSAKCJI KUPNA NIERUCHOMOŚCI


Zakres świadczonych przez nas usług to przygotowanie oraz realizacja procesu sprzedaży, w tym:

wybór strategii sprzedaży,
promocja i reklama oferty,
organizacja procesów sprzedaży,
przygotowanie umów przedwstępnych,
przygotowanie dokumentów niezbędnych do zawarcia aktu notarialnego,
zapewnienia bezpieczeństwa transakcji.
UNIKONE – ZESPÓŁ USŁUG PROJEKTOWYCH
Nasz Zespół Usług Projektowych świadczy wszelkie usługi w zakresie sporządzania dokumentacji projektowej, świadczone przez uprawnionych projektantów w następujących branżach:
Projektowanie architektoniczne
- w każdym zakresie ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego i wielorodzinnego oraz architektury wnętrz.
Budownictwo
- sporządzanie wielobranżowej dokumentacji projektów budowlanych wraz z Planami Zagospodarowania Terenu. Sporządzanie dokumentacji kosztorysowej.
- sporządzanie dokumentacji inwentaryzacyjnej w budownictwie oraz dokumentacji konserwatorskiej.
Pełnimy nadzory inwestorskie
Nasz Zespół Usług Projektowych wykonuje również wszelkie dokumentacje projektowo – studialne, w tym studia i analizy przed inwestycyjne oraz ekspertyzy stanów technicznych budynków i budowli.

Słowa kluczowe

agencja nieruchomości, agencja pośrednictwa w obrocie nieruchomości, obrót nieruchomościami, sprzedaż nieruchomości, kupno nieruchomości, wynajem lokali użytkowych, wynajem nieruchomości, wynajem mieszkań, zarządzanie nieruchomościami, zakup nieruchomości, działki budowlane, każdy rodzaj nieruchomości, grunty, domy, Unikone,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)