TRASKO-INWEST Sp. z o.o.

Budownictwo » Usługi Budowlane
Przemysł i energetyka » Budowlane inwestycje
Budownictwo » Technologie budowlane
Dane teleadresowe:
  • adres:Aleja Wolności 13
  • miejscowość:63-500 Ostrzeszów
  • województwo:wielkopolskie
  • telefon:62 732 20 00
  • fax:62 730 14 40
  • www:www.trasko.pl

Opis firmy

Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku od 1999 roku. Jako generalny wykonawca świadczymy usługi na rynku polskim, a także poza granicami kraju (m.in. Rosja, Ukraina, Białoruś). Naszą specjalnością są hale stalowe, a także inne obiekty w sektorze budownictwa ogólnego i przemysłowego. Z sukcesem realizujemy wszystkie etapy inwestycji budowlanych, rozpoczynając od koncepcji, projektu budowlanego oraz wykonawczego, przez fazę realizacji, aż do oddania gotowego obiektu „pod klucz. Przejmujemy na siebie rolę generalnego wykonawcy, a wraz z nią ryzyko związane z realizacją inwestycji, pozwalając Państwu skupić się na prowadzeniu własnej działalności.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie wyrażane przez naszych kontrahentów powołaliśmy w Trasko specjalny wydział, który oferuje szeroki usługi w zakresie ślusarki aluminiowej.

Zaufali nam m.in. tacy klienci, jak: Auchan, Kronospan Grupa Polska, Classen, Międzynarodowe Targi Poznańskie i wielu innych.

Nasi klienci oczekują od nas profesjonalizmu. Od lat konsekwentnie budujemy zespół fachowców. Specjalistyczne kompetencje generalnego wykonawcy łączymy z bogatym doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane hale stalowe, a także inne projekty.

Zdobyte doświadczenie oraz stabilna kondycja ekonomiczna firmy wzmacnia naszą wiarygodność i pozwala nam oferować najwyższy poziom usług oraz konkurować z innymi czołowymi firmami z branży budowlanej.

Nasze wysokie kwalifikacje potwierdzają przyznane ostatnio wyróżnienia:
Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2009 Jakość Roku 2009 I miejsce w konkursie „Orły Polskiego Budownictwa- 2009” Laureat konkursu „TERAZ POLSKA” Certyfikat „SOLIDNA FIRMA” Nominacja do nagrody w kategorii „WZROST” III miejsce w konkursie „Orły Polskiego Budownictwa- 2008” Tytuł „HIT 2008” „DIAMENT FORBESA” w Województwie Wielkopolskim Laureat plebiscytu „FILARY POLSKIEJ GOSPODARKI 2008” II miejsce w konkursie „Orły Polskiego Budownictwa- 2007” miejsce w dziesiątce najbardziej dynamicznych firm budowlanych w Polsce (Ranking „Rzeczpospolitej z 2007 r.), certyfikat „Najwyższa Jakość w Budownictwie, Mister Budownictwa, Modernizacja Roku 2006.
Fundamentalnym celem naszej Spółki jest zadowolenie Klienta poprzez kompleksowość usług budowlanych zdeterminowanych takimi wartościami, jak terminowość, jakość wykonania oraz otwartość na nowe technologie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kontrahentów do współpracy.

Oferta firmy

Hale stalowe

Projektowanie
Lokalizacja inwestycji
Finansowanie
Realizacja i serwis


Ślusarka aluminiowa

Projektowanie i doradztwo
Elewacje aluminiowe i szklane
Profile aluminiowe

Słowa kluczowe

usługi budowlane, inwestycje budowlane, projekty budowlane, realizacja i serwis,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)