IZOMET PISKORZ Sp.j.

Budownictwo » Windy, urządzenia dźwigowe
Dom i Ogród » Klimatyzacja, Wentylacja
Usługi dla każdego » Handel
Dane teleadresowe:
  • adres:Niałek Wielki 110
  • miejscowość:64-200 Wolsztyn
  • województwo:wielkopolskie
  • telefon:68 384 25 18
  • telefon:68384 07 73 (Hurtownia budowla
  • fax:68 347 09 79
  • www:www.izomet.pl

Opis firmy

Izomet jest firmą budowlaną specjalizującą się w budownictwie przemysłowym. Firma wykonuje konstrukcje stalowe hal, antresoli i trybun. Posiadamy aktualne Świadectwo Kwalifikacyjne Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach które uprawnia nas do prowadzenia prac spawalniczych w zakresie wykonastwa, montażu i remontu konstrukcji stalowych klasy 1. Umiejętności naszych spawaczy są monitorwane przez Międzynarodowego Inżyniera Spawalnika. Wszystkie wykonywane przez nas elementy stalowe są czyszczone strumieniowo-ściernie i zabezpieczane antykorozyjnie systemami malarskimi: alkidowymi, epoksydowymi lub poliuretanowymi. Na życzenie klienta możemy wykonać zabezpieczenie ognioochronne konstrukcji stalowej lub cynkowanie ogniowe. Wykonywane przez nas konstrukcje stalowe są wysokiej jakości a profesjonalne zabezpieczenie antykorozyjne gwarantuje estetyczny wygląd przez wiele lat.

Większość wznoszonych przez nas obiektów jest obudowana płytami warstwowymi czołowych europejskich producentów jak Rukki i KingSpan. Elewacje hal produkcyjnych, magazynowych i obiektów handlowych wykonywane są z ozdobnych paneli elewacyjnych montowanych wg życzenia inwestora. Będąc przez wiele lat na rynku zdobyliśmy ogromne doświadczenie przy budowie obiektów związanych z przemysłem spożywczym takich jak ubojnie, przetwórnie, mroźnie oraz komory gazoszczelne. Znamy wymagania jakie stawia się takim obiektom i potrafimy im sprostać. Dysponując nowoczesnym parkiem maszynowym wszystkie obiekty wznoszone są bardzo efektywnie i niezależnie od warunków pogodowych. Szeroka gama dostawców stali i materiałów budowlanych pozwala realizować wszystkie zamówienia w krótkich terminach.

Od początku swojego istnienia firma Izomet zajmowała się wentylacją oraz transportem pneumatycznym. Przez szereg lat zdobyliśmy trwałą pozycję na rynku i wielu stałych klientów. W kooperacji z dostawcami urządzeń obsługujemy takie firmy jak Swedwood Polska oddziały w Goleniowie, Lubawie, Konstantynowie Łudzkim, Zbąszyniu i Zbąszynku oraz Rational Polska w zakresie instalacji systemów odpylania maszyn, filtrów modułowych, cyklofiltrów. Nasze usługi znane są także na Ukrainie i Słowacji w zakładach produkujących meble. Oprócz gotowych rozwiązań dla dużych odbiorców nasi specjaliści zawsze służą fachową pomocą wszystkim klientom bez względu na zakres współpracy.

W trosce o środowisko naturalne coraz większą uwagę zwracamy zagadnieniom ekologiczne. Dbamy aby nasze produkty oraz proces ich powstawania był zgodny z aktualnymi przepisami i normami z dziedziny ochrony środowiska.

Dbając o wysoką jakość produktów i usług w 2002 wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO, który czuwa nad całością procesu warsztatowego i montażu zgodnie z normą PN EN 9001:2000. Wszystkie nasze działania są ukierunkowane na zadowolenie klienta, procentuje to stałą pozycją na rynku i grupą klientów którzy powracają do naszej firmy z nowymi zleceniami.

Oferujemy ciekawą pracę z możliwością rozwoju i pogłębiania swojej wiedzy. do właściwych stanowisk wykonawczych. Zgodnie z polityką firmy wdrożyliśmy i doskonalimy System Zarządzania Jakością wg PN - EN ISO 9001:2008.

Słowa kluczowe

produkcja konstrukcji stalowych, montaż konstrukcji stalowych, budownictwo przemysłowe, hurtownia budowlana,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)