Firma Handlowo Usługowa PC PLUS

Telekomunikacja i Internet » Serwisy komputerowe
Dane teleadresowe:
  • adres:S. Grota Roweckiego 15/15
  • miejscowość:30-348 Kraków
  • województwo:małopolskie
  • telefon:(012) 378 92 23
  • fax:(012) 378 97 82
  • www:pcplus.krakow.pl

Opis firmy

Firma Handlowo Usługowa PC PLUS, to nieduża dynamicznie rozwijająca się firma, która działa na rynku usług już od 1995 roku. Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami dla biznesu w sektorze IT oraz pokrewnych.
Proponujemy Państwu przede wszystkim Outsourcing usług informatycznych oraz administrację serwerami i sieciami informatycznymi, opiekę informatyczną dla firmy np.: HELPDESK. Świadczymy również usługi takie jak: serwis i naprawa komputerów, drukarek, instalacje, reinstalacje i wdrożenia oprogramowania oraz szkolenia personelu.

W dzisiejszych trudnych czasach Outsourcing IT pozwala znacząco obniżyć koszty związane z zatrudnieniem etatowego informatyka.

Oferta firmy

Ponadto zajmujemy się budową, administracją i serwisem systemów takich jak:

monitoring wizyjny
sieci komputerowe
opieka informatyczna firm (Outsourcing IT, HelpDesk)
serwis i naprawa komputerów, drukarek, monitorów
sklep internetowy

Oferta skierowana jest nie tylko do małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, ale także do klientów indywidualnych. Usługi świadczone przez naszą firmę są zawsze na najwyższym poziomie, dlatego decydując się na współpracę z nami, zyskujecie Państwo w nas partnera godnego zaufania.

Słowa kluczowe

monitoring, programy komputerowe, serwis komputerowy, sieci komputerowe, naprawa komputerów, pogotowie komputerowe, strony www, usługi informatyczne, outsourcing IT, helpdesk,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)