Polonus Sp. z o.o.

Zdrowie i Uroda » Kosmetyki-produkcja,sprzedaż
Dane teleadresowe:
  • adres:Brzozowa 40
  • miejscowość:05-220 Zielonka
  • województwo:mazowieckie
  • telefon:(22) 781 01 63
  • fax:(22) 771 93 23
  • www:polonus.pl

Opis firmy

Firma „Polonus - Zawisza została założona przez Stanisława Zawiszę w roku 1933 w Warszawie. Fabryka produkowała 1 min żyletek miesięcznie. W czasie wojny maszyny rozebrano i zabezpieczono. Po wojnie podjęto produkcję. Zakład uruchomiono w Łodzi, osiągając produkcje na poziomie przedwojennym już w roku 1946. W roku 1949 fabrykę upaństwowiono. W roku 1957 Zygmunt Zawisza - syn Stanisława uruchomił zakład produkcji żyletek. W roku 1992 włączył się w pracę firmy Jan Krzysztof Zawisza - syn Zygmunta. Obecnie firma produkuje żyletki i szeroką gamę golarek dwuostrzowych w oparciu o najnowsze światowe technologie metodą platynowania i pokrywania ostrza teflonem. Produkujemy wiele przyrządów kosmetycznych i technicznych. Jesteśmy w kraju jedynym producentem specjalistycznych ostrzy przemysłowych produkowanych na indywidualne zamówienia klientów.

Oferta firmy

GOLARKA SWIFT XL
G2/11/T

nowoczesna i funkcjonalna, stworzona z myślą o nowoczesnych mężczyznach ceniących sobie indywidualizm. Podwójne ostrze w procesie produkcji poddane platynowaniu i pokryte teflonem ułatwia golenie. Ergonomiczny kształt rączki dzięki swej konstrukcji daje jeszcze większą pewność i precyzję golenia.
GOLARKA HYGIENE RAZOR
G1-03/T

specjalistyczna i dokładna, dzięki wieloletnim badaniom powstała aby ułatwić depilowanie i podgalanie (nie stosować do golenia zarostu). Zastosowany pod ostrzem specjalny grzebyk precyzyjnie rozczesuje przeznaczone do usunięcia owłosienie. Dzięki swej konstrukcji golarka znajduje szerokie zastosowanie w zakładach kosmetycznych i fryzjerskich. Golarka HYGIENE RAZOR jest również wykorzystywana w szpitalach, klinikach i centrach medycznych.
Aparat do pedicure
Omega
P-02/W

Przyrząd używany głównie podczas pielęgnacji
i utrzymywania higieny stóp. Wykonany jest ze specjalnie polerowanej nierdzewnej stali.
Rączka urządzenia wykonana jest
z wysokoudarowego polistyrenu. W zestawie
znajduje się dodatkowe ostrze wykonane
w specjalnej technologii ze stali węglowej
zahartowanej do odpowiedniej twardości.

Słowa kluczowe

produkcja żyletek Zielonka, noże Zielonka, produkcja golarek Zielonka, przyrzady kosmetyczne Zielonka,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)