WPPH Elena Import Export Franciszek Siegień

Żywność i używki » Owoce, warzywa
Żywność i używki » Dodatki do żywności (aromaty, konserwanty itp.)
Żywność i używki » Zdrowa żywność
Dane teleadresowe:
  • adres:Kokanin 86
  • miejscowość:62-817 Żelazków
  • województwo:wielkopolskie
  • telefon:503-136-765
  • telefon:(62) 760-22-22
  • fax:(62) 769-58-10
  • www:www.elena.pl

Opis firmy

ELENA to firma z wieloletnią tradycją, powstała w 1989 roku. Jest wiodącym producentem liofilizatów (owoców, warzyw, mięs, ziół, grzybów, a także kolagenu pochodzenia rybiego). Produkty te wykorzystywane są przez największych producentów branży spożywczej szczególnie w przetwórstwie a także suplementów diety i kosmetyków.

Liofilizacja jest jedną z metod otrzymywania produktów suszonych. Oparta jest na suszeniu sublimacyjnym. W wyniku tego procesu produkty nie tracą swoich właściwości świeżego produktu, zachowują witaminy i wszystkie składniki odżywcze a także kształt i barwę. Można je przechowywać nawet przez kilka lat bez konserwantów i sztucznych barwników. Po liofilizacji otrzymany produkt jest bardzo lekki, ponieważ traci aż 95% wody, można go jednak z łatwością ponownie uwodnić i nie traci on przy tym żadnych właściwości organoleptycznych i biologicznych.

Firma ELENA w swojej ponad dwudziestoletniej karierze zdobyła ogromne doświadczenie w procesie liofilizacji i dlatego gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów a co ciekawe na indywidualne zamówienia liofilizuje nowe, dowolne produkty.

W ostatnim czasie firma rozszerzyła swoja działalność o nowy dział naturalnych suplementów diety, których głównym składnikiem jest kolagen pochodzenia rybiego. Sklep internetowy firmy ELENA oferuje doskonałej jakości naturalne suplementy diety z kolagenem rybim.

Znane są różne rodzaje kolagenu, jednak ze względu na czynniki alergizujące i zagrożenie chorobą BSE (wściekłych krów) i Creutzfelda-Jacoba spowodowało zmniejszenie popytu na kolagen zwierząt rzeźnych. Wprowadzenie kolagenu rybiego stanowiło ogromny krok w walce z objawami starzenia się. Najbardziej wartościowy i bezpieczny kolagen uzyskuje się ze skór ryb, ma on lepsze właściwości niż inne rodzaje kolagenu, jego cząsteczki są mniejsze, dlatego jeszcze szybciej przedostają się do naszej skóry i odbudowują ją, a nasz organizm może go skuteczniej przyswoić.

Naturalne suplementy diety firmy ELENA z serii Kolagenum to wartościowe uzupełnienie diety:

wspomaga spowalnianie procesu starzenia się organizmu,
wspomaga wygładzanie zmarszczek,
wspomaga kondycje skóry, włosów, paznokci,
wspomaga tkankę kostna i chrzestną,
wspomaga stawy,
wspomaga ścięgna i naczynia krwionośne,
wspomaga zachować młodość i zdrowy wygląd,
wspomaga zachować dobre samopoczucie i kondycję,
wspomaga układ odpornościowy.

Oferta firmy

Zwracamy się do Państwa z naszą ofertą produktów do ewentualnego wykorzystania, jako surowiec do produkcji wyrobów produkowanych przez Waszą firmę:

Owoce suche liofilizowane

Warzywa suche liofilizowane

Grzyby suche liofilizowane

Mięso i ryby suche liofilizowane

Kolagen liofilizowany

Kolagenowe suplementy diety i kosmetyki


Produkty liofilizowane ze względu na specyfikę procesu produkcji charakteryzują się naturalną jakością ponieważ aktywność enzymów powodujących psucie się żywności jest wyeliminowana, a ponadto zachowane są wszystkie wartości smakowe i odżywcze produktu świeżego. Produkt liofilizowany jest bardzo lekki, bo zawiera do 5 % wody.

Wszystkie produkty liofilizowane mogą być dodawane (dosypywane) do:

musli śniadaniowe, galaretki, kisiele, budynie, zupy owocowe, zupy instant, kompoty, dania, owocowe jarskie, kuchnia turystyczna, serki, jogurty, kaszki owocowe dla dzieci, chipsy, herbaty owocowe, ziołowe i lecznicze, smalec (gruszka i jabłko), produkty dietetyczne, zupy, przetwórstwo rybne, catering dla restauracji i hoteli, suche przyprawy, sałatki - jako dodatki, musztardy, ketchupy, sosy i dressingi, galaretki (mięsne, rybne, jarskie) - groszek zielony, smalec, musli, chipsy, pizza, zapiekanki (ser żółty), zagęszczacz smakowy, puree ziemniaczane z cebulką i szynką, przyprawy, dodatek do wędlin, pasztetów, galantyn, salcesonów, naturalny barwnik do mięsa.

Słowa kluczowe

owoce i warzywa Żelazków, owoce Żelazków, warzywa Żelazków, przetwórstwo, owoce suche liofilizowane, warzywa suche liofilizowane, grzyby suche liofilizowane, mięso i ryby suche liofilizowane, kolagen liofilizowany, suplementy diety, bolące kolana, liofilizaty, liofilizacja,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)