Z.U.G. Gazoterm Jerzy Mendys

Dom i Ogród » Instalacje grzewcze
Dom i Ogród » Kominki
Dane teleadresowe:
  • adres:ul. Warszawska 9 b
  • miejscowość:33-200 Dąbrowa Tarnowska
  • województwo:małopolskie
  • telefon:14 642 23 03
  • telefon:14 642 61 70
  • fax:14 642 61 71
  • www:http://www.gazoterm.com/

Opis firmy

Nasza Firma od swojego powstania, to jest od 1987 roku zajmuje się produkcją kominków, kotłów i pieców centralnego ogrzewania. Przez ten długi okres na rynku stworzyliśmy jasny i czytelny podział naszych wyrobów na typoszeregi, co ułatwia dobór właściwego urządzenia do pomieszczenia.

W odróżnieniu od konkurencyjnych firm, produkujących masowo na potrzeby wielkich sieci dystrybucyjnych nasza firma zwraca szczególną uwagę na jakość oferowanych wyrobów. W wypracowanym przez ten okres procesie technologicznym produkcji naszych wyrobów zrezygnowaliśmy z wszelkich kompromisów, które może obniżyłyby nieznacznie cenę produktu, ale mogłyby mieć duży wpływ na jego jakość i żywotność. Uważamy, że w tego typu urządzeniach nie ma miejsca na eksperymentowanie. Do produkcji używamy tylko atestowane surowce od sprawdzonych dostawców. Oferowane przez nas wyroby odznacza wysoka jakość wykonania i wykończenia, nieskomplikowana i czytelna obsługa, wysoka skuteczność grzewcza i najdłuższy na rynku okres gwarancyjny. Przez ten długi okres naprawy gwarancyjne nie stanowiły praktycznie żadnego obciążenia dla firmy, co potwierdza deklarowaną przez nas jakość. Najbardziej cenimy sobie powracających po latach klientów, którzy niejednokrotnie rezygnują z niesprawdzonych i drogich w utrzymaniu nowinek technicznych. Jest to dla nas najlepsza rekomendacja.

Oferta firmy

W naszej ofercie oprócz seryjnie produkowanych urządzeń grzewczych znajdą Państwo także wyroby niestandardowe oraz usługi.Wyrobami niestandardowymi są:

Kute ogrodzenia, bramki oraz barierki

Metaloplastyka
Przyłącza kominowe, wyczyszczki

Szafy, stoły i skrzynie metalowe
Konstrukcje stalowe, które mogą być wykonywane wraz z montażem końcowymW oparciu o posiadane narzędzia, sprawdzone technologie oraz doświadczoną kadrę świadczymy usługi, wśród których znajdą Państwo między innymi:

Usługi ślusarskie

Cięcie gilotyną grubość do 6mm L=2250

Gięcie blach do 3mm L=1250 i do 5mm L=1500

Spawanie blach czarnych i nierdzwenychW związku z tym, że cały klaser usług jest bardzo obszerny, a powyższe stanowią tylko wycinek możliwości zapraszamy Państwa do składania zapytań i kontaktu z nami.

Słowa kluczowe

urządzenia grzewcze małopolskie, gazoterm małopolskie, kominki małopolskie, kominki z płaszczem wodnym małopolskie, piece grzewcze małopolskie,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)