Common Electronics s.c. instalacje elektryczne

Usługi dla każdego » Systemy Alarmowe
Dom i Ogród » Domofony, wideodomofony
Biuro » Systemy alarmowe
Dane teleadresowe:
  • adres:Smugowa 9 A
  • miejscowość:80-299 Gdańsk
  • województwo:pomorskie
  • telefon:601 622 233
  • www:common.gda.pl

Opis firmy

O firmie
Jesteśmy firmą założoną w 1993 roku. Nasza siedziba mieści się w Gdańsku Osowej. Specjalizujemy się w doradzaniu , tworzeniu i wdrażaniu systemów elektronicznych i teleinformatycznych wraz z serwisem.

Oferta firmy

Produkty i usługi
W naszej ofercie mamy usługi montażowe anten alarmów i kamer. Tworzymy inteligentne wnętrza i domy. Dzięki wysokim standardom naszych usług oferujemy indywidualne rozwiązania projektowania instalacji elektrycznych i specjalistycznego oświetlenia. Zakładamy domofony, wideodomofony oraz wskaźniki czasu pracy łącznie z kamerami przemysłowymi. Dodatkowo zajmujemy się automatyką do bram łącznie z napędami. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w usługach elektrycznych świadczymy, realizujemy każdy projekt na najwyższym poziomie.
Naszą jakość potwierdza wdrożona w 2006 roku norma ISO 9001:2000.
Serdecznie zapraszamy do współpracy !


Marki
COMMON ELECTRONICS dostawcy kompleksowych rozwiązań w branży systemów zabezpieczeń.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą usług oraz produktów. Zespół naszych specjalistów dołoży wszelkich starań, abyście dołączyli Państwo do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów. Jednocześnie zachęcamy Państwa do podzielenia się swoimi opiniami oraz sugestiami dotyczącymi współpracy z naszym przedsiębiorstwem.

Słowa kluczowe

zakładanie alarmów, inteligentne sterowanie, inteligentne domy, montaż kamer, domofowny, wideodomofony, rejestracja czasu pracy, interkomy, oświetlenie specjalistyczne, sterowniki oświetlenia, kamery przemysłowe, kontrola dostępu, systemy alarmowe, alarmy,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)