P.H.U. Elektroniks K.Weryńska-Kania W.Gągała Sp. j.

Usługi dla każdego » Elektroinstalatorstwo
Rozrywka i rekreacja » Sprzęt audio-video
Rozrywka i rekreacja » Sale bankietowe
Dane teleadresowe:
  • adres:ul.Przemysłowa 16 lok. 6
  • miejscowość:39-300 Mielec
  • województwo:podkarpackie
  • telefon:17 788 02 44
  • www:www.elektroniks.com.pl

Opis firmy

Prowadzona przez nas hurtownia materiałów elektrycznych znajduje się w Mielcu, na terenie województwa podkarpackiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1997 roku, co pozwoliło nam na zdobycie bogatego doświadczenia oraz licznego grona zadowolonych Klientów. Zajmujemy się sprzedażą artykułów elektrycznych.

Oferta firmy

Podstawowym profilem naszej działalności jest sprzedaż różnego rodzaju artykułów elektrycznych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do właścicieli firm czy przedsiębiorców. Oferujemy im wysokiej jakości produkty, odznaczające się trwałością użytkowania i solidnością wykonania.

W sprzedaży posiadamy elementy okablowania, oświetlenia oraz osprzętu elektrycznego, m.in.: kabli i przewodów, puszek, rozdzielnic, tulei kablowych, systemów montażowych, a także koszulek termokurczliwych. Ponadto oferujemy różnego rodzaju rurki i złączki czy listwy elektroinstalacyjne niezbędne do wykonania jakiejkolwiek instalacji elektrycznej.
Z naszej oferty korzystają zarówno elektrycy, kupujący u nas styczniki, przekaźniki, rozdzielnie NN czy aparaturę modułową i transformatory, jak i osoby niezwiązane z branżą, poszukujące tradycyjnych opraw oświetleniowych używanych wewnątrz i na zewnątrz budynków, żarówek zwykłych, halogenowych czy świetlówek, a także lampek i przycisków sterowniczych.

W ostatnich latach poszerzyliśmy ofertę i wprowadziliśmy do sprzedaży taki osprzęt 220 V, jak zegary sterujące, gniazda, wyłączniki, dzwonki, domofony itp.

Serdecznie zachęcamy do współpracy!

Słowa kluczowe

sklep elektryczny, sprzedaż artykułów elektrycznych, oświetlenie, żarówki, hurtownia elektryczna, aparat modułów, osprzęt 220 V, osprzęt do instalacji ogrodowych, silniki trzyfazowe, ładowarki do akumulatorów, baterie, systemy montażowe, kable i przewody, oprawy oświetleniowe wewnętrzne,

Lokalizacja na mapie