Niepubliczne Gimnazjum w Podstolicach

Nauka » Szkoły podstawowe i gimnazja
Dane teleadresowe:
  • adres:Podstolice 204
  • miejscowość:32-020 Wieliczka
  • województwo:małopolskie
  • telefon:12 251 02 09
  • www:ngp.edu.pl

Opis firmy

Prowadzimy niepubliczne gimnazjum zlokalizowane na terenie Podstolic, w województwie małopolskim. Zatrudniamy doświadczone i profesjonalne grono pedagogiczne oraz szereg zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych.

Oferta firmy

Oferujemy naukę w naszym niepublicznym gimnazjum. Zatrudniamy wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrę pedagogiczną, która gwarantuje wysoki poziom nauczania. W szkole dostępne są nowoczesne urządzenia i sprzęt. Podczas zajęć uczniowie korzystają z laptopów oraz tablic multimedialnych. Ponadto dysponujemy salą gimnastyczną, boiskiem sportowym i bogato wyposażoną biblioteką szkolną.

Stawiamy na rozwijanie kreatywności naszych podopiecznych. Prowadzimy zajęcia korekcyjno-kompensacyjne oraz rewalidacyjne. W szkole pracuje pedagog szkolny, który jest obecny 4 razy w tygodniu. Gimnazjum jest pod stałą opieką Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce (adres: ul. Niepołomska 26c, 32-020 Wieliczka).

Jeśli uczniowie dojeżdżają do naszej szkoły więcej niż 3 kilometry, to oferujemy im dofinansowanie z tego tytułu. Otrzymują oni bilet miesięczny dający możliwość bezpłatnego przejazdu do oraz ze szkoły.

Sekretarzem gimnazjum jest Teresa Grochola.

Sekretariat jest dostępny dla uczniów od poniedziałku do piątku w czasie przerw.

Zapraszamy!

Słowa kluczowe

gimnazjum niepubliczne, gimnazjum prywatne, szkoła prywatna, szkoła niepubliczna, nabór do gimnazjum, rekrutacja do gimnazjum, przyjmowanie dzieci do gimnazjum, zajęcia korekcyjne dla dzieci, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w gimnazjum, zajęcia rewalidacyjne w gimnazjum,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)