Casa dei Bambini Warsaw Montessori School Sp. z o.o.

Nauka » Przedszkola, żłobki
Dane teleadresowe:
  • adres:Badowska 19
  • miejscowość:00-752 Warszawa
  • województwo:mazowieckie
  • telefon:22 851 68 93
  • www:warsawmontessori.edu.pl

Opis firmy

Nasze przedszkole znajduje się w Warszawie. Zostało założone w 1999 roku. Jest to przedszkole anglojęzyczne, w którym cała nauka opiera się na pedagogice dr Marii Montessori. Jej mottem jest pomoc dziecku w samodzielności. Wszystkie prowadzone zajęcia odbywają się w języku angielskim.

Pracuje tutaj bardzo dobrze wykształcona, dwujęzyczna kadra, której członkowie do każdego malucha podchodzą indywidualnie.

Oferta firmy

Oferujemy bardzo bogatą ofertę zajęć dodatkowych w naszym przedszkolu. Zostały one uwzględnione w opłatach za przedszkole, dzięki czemu nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów. Należy do nich zaliczyć naukę języka francuskiego, grę w piłę nożną, muzykę i rytmikę, jujitsu, jogę, a także zajęcia artystyczne oraz taniec. Naszym celem jest ciągłe podnoszenie jakości edukacji i udzielanie jak najlepszego wsparcia dzieciom. Do tego celu przyczynia się stałe podnoszenie standardów i jakości pracy pracujących u nas pracowników.

Możemy pochwalić się bardzo dobrze wyposażonymi klasami, w których zapewniamy pełen komfort i bezpieczeństwo. Rodzice przedszkolaków mogą z najmniejszymi szczegółami zapoznać się z zasadami Montessori, cyklem zajęć i pracy w klasie. Maluchów uczymy szacunku dla porządku i pracy i pomagamy pogłębiaj koncentrację nad wykonywanymi zadaniami. Dzięki naszej kadrze dzieci rozwijają wiarę w swoje siły i stają się bardziej samodzielne.

W 2007 roku w prowadzonym przez nas przedszkolu powstała grupa grupa maluszkowa dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 2,5 lat.

Wszystkich rodziców zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty edukacyjnej na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Słowa kluczowe

preschool, nternational preschool, anglojęzyczny żłobek, toddler school, grupa maluszkowa, żłobek prywatny, żłobek międzynarodowy, żłobek językowy, żłobek niepubliczny, żłobek społeczny,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)