ADAH Ćwiertka Sp.j.

Dom i Ogród » Architekci i dekoratorzy wnętrz
Przemysł i energetyka » Artykuły metalowe
Przemysł i energetyka » Obróbka metali
Dane teleadresowe:
  • adres:Beskidzka 5b
  • miejscowość:34-120 Andrychów
  • województwo:małopolskie
  • telefon:(33) 870 46 60
  • telefon:(33) 875 47 23
  • www:www.adah.pl

Opis firmy

Początek działalności firmy to rok 1991. W marcu tego roku firma zaistniała na rynku jako Wyrób Uchwytów Łazienkowych Adam Ćwiertka. Rozpoczęto produkcję drążków do zasłon prysznicowych w standardzie 28 mm.

W roku 1993 nastąpiło rozszerzenie firmy o osobę Henryka Biernackiego i od tego czasu firma znana jest jako ADAH spółka cywilna. W tym czasie działalność została poszerzona o produkcję drążków kątowych, a nastepnie łukowych. Rozpoczęto również produkcję opakowań typu blister.

W roku 1998 do produkcji włączono podwieszenie drążka kątowego. Oddanie do użytku nowej siedziby przy ulicy Beskidzkiej 5b pozwoliło na zwiększenie produkcji naszej firmy. W tym też roku ADAH s.c powiekszyło się o kolejnych dwóch wspólników w osobach: Krystyna Ćwiertka i Elżbieta Biernacka.

W roku 2000 wprowadzono nowy asortyment: drążki srebrne, oraz drążki w standardzie 20mm co stawia nas na czołowej pozycji w Polsce w produkcji drążków do zasłon prysznicowych. ADAH w okresie swej działalności uczestniczył w Międzynarodowych Targach Poznańskich Budma 96, Budma 97, Polexport Kaliningrad 2002, Biznes Polska 2002 w Kijowie, Konsum-Expo 2003 w Moskwie, Międzynarodowych Targach Budownictwa 2003 w Belgradzie, oraz wielu regionalnych targach budownictwa w kraju.

W roku 2002 nastąpiła zmiana nazwy firmy z ZPHU ADAH s.c na ADAH spółka jawna. W 2002 roku rozpoczęto produkcję półek narożnych.

W 2005 roku rozpoczęto produkcję półek narożnych ANNA i EWA.

Od 2009 roku dostępna jest w sprzedaży półka narożna Oliwia

W roku 2010 poszerzono ofertę o drążek okrągły.

Słowa kluczowe

Dekoracje Andrychów, wyposażenie wnętrz Andrychów, obróbka metali Andrychów, wyroby metalowe Andrychów, metale kolorowe Andrychów, łazienki Andrychów, Drążki rozprężne Andrychów, Drążki kątowe Andrychów, Drążek okrągły Andrychów, Zasłona Andrychów, Półka narożna Andrychów,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)