Adamtex P.P.H. Adam Jaworski

Odzież i tekstylia » Galanteria
Dane teleadresowe:
  • adres:Suchodolska 89
  • miejscowość:38-400 Krosno
  • województwo:podkarpackie
  • telefon:604-956-196
  • telefon:(13) 432-66-09
  • fax:(13) 432-66-09
  • www:www.adamtex.com.pl

Opis firmy

Firma Adamtex oferuje eleganckie, wysokiej jakości wyroby lniane wykonane wyłącznie z tkanin wyprodukowanych w Polsce.

Firma może zaimponować bogatą (ponad 200 deseni) kolekcją autorskich atrakcyjnych wzorów, które zainteresują każdego odbiorcę oraz spełnią oczekiwania najbardziej wyrafinowanych klientów... Firma Adamtex powstała w 1999 roku na bazie doświadczenia nabytego przez właściciela podczas długoletniej pracy w przemyśle lniarskim, podbudowanego wykształceniem włókienniczym średnim i wyższym na Politechnice Łódzkiej oraz w wyniku fascynacji lnem.

Tkaniny lniane są wyjątkowo piękne. Proste a jednocześnie luksusowe, tradycyjne i eleganckie. Charakteryzują się pięknym połyskiem, pewną sztywnością, ciekawą fakturą powierzchni, wyjątkową kolorystyką. M.in. te cechy czynią z tkanin lnianych wspaniałe tworzywo do projektowania i produkcji wyrobów służących do dekoracji naszych mieszkań tworząc niepowtarzalny klimat. Wyroby lniane mogą rownież być niebanalnym prezentem dla osób bliskich i znajomych .

Z pasją projektujemy i produkujemy nasze wyroby lniane biorąc pod uwagę wymagania i potrzeby klientów.

Produkujemy przede wszystkim elegancką galanterię stołową: obrusy, serwety, bieżniki, serwetki, zasłony. Szczegóły w zakładce Nasze wyroby.

Nasza strategia to: wysoka jakość i bogate wzornictwo oparte na trendach mody śledzonej systematycznie na międzynarodowych targach w Paryżu, Frankfurcie i Mediolanie oraz produkcja oparta wyłącznie na tkaninach z polskich zakładów lniarskich.

Realizację tych celów gwarantuje profesjonalny zespół osób o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach oraz specjalistyczny park maszynowy i dobra współpraca z producentami tkanin.

Nasza bogata oferta skierowana jest do: sklepów, hurtowni, hoteli, restauracji i odbiorców indywidualnych.

Dzięki wysokiej jakości naszych wyrobów oraz rzetelnej współpracy zyskaliśmy zaufanie i uznanie naszych klientów na polskim rynku i za granicą.

Za granicą współpracujemy z klientami w Hiszpanii, Szwajcarii, Francji, Belgii, Kanadzie.


Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i do owocnej współpracy

Oferta firmy

Nasze wyroby

Firma Adamtex oferuje eleganckie, wysokiej jakości wyroby lniane wykonane wyłącznie z tkanin wyprodukowanych w Polsce.

Firma może zaimponować bogatą (ponad 200 deseni) kolekcją autorskich atrakcyjnych wzorów, które zainteresują każdego odbiorcę oraz spełnią oczekiwania najbardziej wyrafinowanych klientów.

Obrusy, serwety, bieżniki, serwetki

Wykonane z tkanin gładkich i splotowych, w kolorze naturalnym i z tkanin bielonych oraz barwionych
Wykończone koronką lub lamówką
Zdobione mereżką lub szwem ozdobnym baratto albo haftowane
Efektowne, skoordynowane kompozycje tkanin o różnej strukturze i kompozycje kolorów oraz wykończeń
Kwadratowe, prostokątne, okrągłe Zasłony

Wykonane tkanin cienkich siatkowych lub cięższych o gramaturze do 300 g/m2
Z systemem wieszania na wiązanie lub na zawieszki .
Fartuszki kuchenne i rękawice kuchenne
Koszyki na pieczywo
Serwetniki
Nakładki na siedzenia, woreczki i poduszki na pachnidła Wyroby pakowane są w eleganckie, pudełka z okienkiem o rozmiarach dopasowanych do rozmiaru wyrobu. W każdym deseniu istnieje możliwość kompletowania obrusów, serwet i bieżników z serwetkami. Serwetki mogą być pakowane w woreczki foliowe lub do pudełek.
Cenimy sobie bardzo bezpośrednie kontakty z klientami. Dlatego w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zapraszamy do naszej firmy lub prosimy o kontakt w celu zorganizowania spotkania w dogodnym dla Państwa miejscu. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo w ofercie to czego Państwo szukają. Jeżeli mają Państwo specjalne potrzeby wierzymy, że uda się nam Państwa usatysfakcjonować.

Słowa kluczowe

Obrusy Krosno, Serwetki Krosno, Bieżniki Krosno, Serwetki Krosno, lniane serwetki, bielizna lniana, bielizna stołowa, galanteria lniana, lniane obrusy, lniane serwetki, lniane bieżniki,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)