Dom Elżbieta Zrajkowska

Budownictwo » Domy z drewna
Dane teleadresowe:
  • adres:Wieś Waliły 79
  • miejscowość:16-040 Gródek
  • województwo:podlaskie
  • telefon:602-536-582
  • telefon:(85) 741-82-52
  • fax:(85) 741-82-52
  • www:www.domzrajkowski.pl

Opis firmy

DOM to rodzinna firma z tradycją przekazywaną z ojca na syna. Głównym profilem naszej działalności jest budowa domów z drewna . Od 1989 roku firma intensywnie się rozwija i działa na większą skalę do dnia dzisiejszego.

Wybudowaliśmy nowe tartaki, budynki gospodarcze oraz nowoczesny i funkcjonalny park maszynowy, wyposażony w wysokiej klasy urządzenia do obróbki drewna. Zakupiliśmy profesjonalne maszyny WEINIG GROUP wraz z całym oprzyrządowaniem, a także kompletną szlifiernię do precyzyjnego ostrzenia i kontroli jakości frezów. Wprowadziliśmy najnowsze technologie i nawiązaliśmy współpracę z biurami projektowymi oraz konstruktorami.

Naszym klientom oferujemy domy z bali, domy drewniane pod klucz, karczmy i motele z drewna, pensjonaty oraz drewniane domy letniskowe. Drewno do budowy domów pozyskujemy z najczystszej części Polski – Podlasia, a jego obróbka w naszej firmie zachodzi w sposób ekologiczny. Domy budujemy ze świerku, sosny, jodły oraz modrzewia – czyli drzew „oddychających” co gwarantuje naturalną klimatyzację powietrza, chroniącą drogi oddechowe mieszkańców.

Jesteśmy w stanie wykonać, a także zrealizować dowolny projekt oraz wnętrze domu w zależności od potrzeb Inwestora. Prowadziliśmy budowę obiektów drewnianych w Norwegii, Szwecji, Belgii, Ukrainie (Krym) oraz prężnie działamy na terenie całego kraju.

Słowa kluczowe

budowa domów jednorodzinnych Gródek, budowa karczmy Gródek, budowa stodoły Gródek, budowa domów z drewna Gródek, budowa tartaków Gródek, domy z bali Gródek, domy drewniane pod klucz Gródek, motele z drewna Gródek, drewniane domy letniskowe Gródek,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)