Biomedic Info Sp. z o.o.

Telekomunikacja i Internet » Oprogramowanie
Dane teleadresowe:
  • adres:ul. Batalionów Chłopskich 127
  • miejscowość:25-671 Kielce
  • województwo:świętokrzyskie
  • telefon:41 368 31 81
  • www:www.biomedic.com.pl

Opis firmy

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które funkcjonuje na rynku od 1993 roku. Swoją siedzibę posiadamy w Kielcach, lecz usługi świadczymy na terenie całej Polski. Klientom zapewniamy rzetelność, pełen profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny.

Oferta firmy

Głównym aspektem naszej działalności jest oferowanie szerokiej gamy programów i usług związanych z instalacją oraz wdrożeniem oprogramowania dla firm. Oferujemy wysokiej klasy systemy zarządzania Sage Symfonia ERP oraz systemy zarządzania Streamsoft. Ponadto wdrażamy oprogramowanie histopatologia, które zapewnia wysoką wydajność i bezpieczeństwo pracy bez względu na liczbę danych czy użytkowników.

Kolejnym oferowanym przez nas produktem jest system Aura – nowoczesna platforma handlowa, w całości obsługiwana przez przeglądarki internetowe. W ofercie posiadamy również oprogramowanie Dr Eryk, które zaprojektowane jest z myślą o personelu.

Oferta:

systemy zarządzania SAGE
systemy zarządzania Streamsoft
oprogramowanie Histopatologia
integracja z systemem WH OKNA
System Aura
Dr Eryk
podpis elektroniczny

Usługi:

wdrożenie oprogramowania
tworzenie oprogramowania
rozszerzenie funkcjonalności
szkolenia

Słowa kluczowe

Biomedic Kielce, Biomedic, oprogramowanie, system zarządzania firmą, program dr eryk, program ala, programy dla produkcji, prestiż, streamsoft, programy dla firm, instalacja oprogramowania, program ewa, program aga, symfonia, symfonia kadry płace,

Lokalizacja na mapie