PUNKT OPIEKUŃCZO-EDUKACYJNY POZYTYWKA EDYTA GEJDEL

Nauka » Przedszkola, żłobki
Dzieci » Opieka nad dziećmi
Dane teleadresowe:
  • adres:UL. HETMAŃSKA 27
  • miejscowość:81-412 GDYNIA
  • województwo:pomorskie
  • telefon:607 150 700
  • www:www.pozytywka.info

Opis firmy

Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom rodziców, mających świadomość, jak ważnym miejscem dla rozwoju ich dzieci jest przedszkole i żłobek, stworzyliśmy placówkę, która dba o wszechstronny rozwój dziecka, pracuje w oparciu o najlepsze, sprawdzone programy edukacyjne i wychowawcze oraz przykłada wagę do estetyki otoczenia, w którym przebywa dziecko.

W Pozytywce panuje rodzinna atmosfera, dzięki której dzieci czują się swobodnie i bezpiecznie. Dzieci spędzają czas na radosnej zabawie, biorą udział w różnorodnych zajęciach, wyrażając swoją ekspresję twórczą, w łagodny sposób przygotowują się do edukacji szkolnej (której wiek został obniżony) m.in. poprzez naukę czytania, pisania, liczenia oraz poszerzanie wiedzy o świecie.

Nasza kadra, to dobrze wykształceni pedagodzy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Dzieci powierzane naszej opiece, są prowadzone przez osoby pełne pasji i zaangażowania, które cechuje niezbędna w pracy z dziećmi serdeczność, pogoda ducha, cierpliwość i odpowiedzialność. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, dbając o jego harmonijny rozwój intelektualny i emocjonalny.

Nasze placówki znajdują się na bardzo urokliwych ulicach Gdyni. Posiadamy własne ogródki, które pozwalają przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu. W pobliżu znajdują się place zabaw, z których chętnie korzystamy, a także ogródki działkowe, które zachęcają do spacerów przez cały rok.

Prowadzimy również:

Przedszkole muzyczne
ul. Grodnieńska 17 , 81-533 Gdynia

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 7:00 – 17:00 żłobek 7.15 – 17.30 przedszkole

Słowa kluczowe

punkt opiekuńczo edukacyjny Gdynia, przedszkole muzyczne Gdynia, przedszkole Gdynia, żłobek Gdynia, polecany żłobek Gdynia, polecane przedszkole Gdynia,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)